Emirates SkyCargo zdobywa najwyższe wyróżnienie w plebiscycie Global Freight Awards 2016.

Emirates SkyCargo zdobywa najwyższe wyróżnienie w plebiscycie Global Freight Awards 2016

W corocznym plebiscycie Global Freight Awards organizowanym przez publikację branżową o 164-letniej tradycji, Lloyd’s Loading List, wyróżniane są innowacyjne pomysły i wybitne osiągnięcia w branży transportowej. Linie Emirates SkyCargo zdobyły prestiżowy tytuł Przewoźnika Cargo Roku 2016 w dwuetapowym głosowaniu, w którym udział wzięli czytelnicy Lloyd’s Loading List.

Plebiscyt, nad przejrzystością i niezależnością którego czuwa redakcja czasopisma, odzwierciedla zdanie zarówno przedstawicieli branży, jak i klientów Emirates SkyCargo.

Emirates SkyCargo to największy przewoźnik lotniczy cargo na świecie, który dysponuje flotą 250 szerokokadłubowych samolotów, w tym 15 samolotów towarowych – 13 Boeingów 777-F oraz 2 maszyn B747-400ERF. Linie zapewniają połączenia do 154 kierunków w 82 krajach na 6 kontynentach przez port macierzysty w Dubaju. Ułatwiając rozwój handlu, Emirates SkyCargo realizuje połączenia towarowe do ponad 50 miejscowości na całym świecie, jak również usługi cargo w rejsach pasażerskich. Niedawno przewoźnik w odpowiedzi na rosnący eksport świeżych ryb i owoców morza z Norwegii otworzył cotygodniowe połączenie towarowe z Oslo do Dubaju.
cargo emirates nagrodaTytuł Przewoźnika Cargo Roku to dla Emirates SkyCargo olbrzymie osiągnięcie. Linie nieustannie wyznaczają nowe standardy w branży, oferując klientom doskonałej jakości usługi poprzez najnowocześniejszą infrastrukturę i innowacyjne produkty. W tym roku linie Emirates SkyCargo otworzyły Emirates SkyPharma, wyspecjalizowany obiekt umożliwiający obsługę produktów farmaceutycznych wrażliwych na temperatury. Infrastruktura Emirates SkyCargo przeznaczona do transportu leków przez porty lotnicze w Dubaju jest nie tylko wyjątkowo nowoczesna, lecz otrzymała także certyfikat zgodności z najwyższymi standardami branżowymi dotyczącymi dobrej praktyki dystrybucyjnej (GDP) UE przyznany przez niemieckie towarzystwo Bureau Veritas.  

Linie Emirates SkyCargo od lat pozostają liderem wśród przewoźników cargo. Tylko w tym roku otrzymały szereg wyróżnień, między innymi nagrodę dla Przewoźnika Roku w plebiscycie Payload Asia Awards w Hongkongu, Najlepszego Przewoźnika Cargo na Bliskim Wschodzie na rozdaniu nagród AFLAS w Szanghaju, Najlepszych Linii Lotniczych Cargo Roku 2016 na Bliskim Wschodzie w plebiscycie World Air Cargo Awards w Londynie, a także Diamentową Nagrodę przyznaną na Air Cargo Excellence Awards 2016 w Berlinie.

Źródło zdjęć i publikacji: Emirates

 

Top