Linie Emirates oferują kursy LinkedIn Learning w systemie ice.

Linie Emirates oferują kursy LinkedIn Learning w systemie ice

W ramach współpracy z serwisem LinkedIn, linie Emirates jako pierwszy międzynarodowy przewoźnik lotniczy udostępniają kursy LinkedIn Learning w wielokrotnie nagradzanym systemie rozrywki pokładowej ice. Lekcje można obejrzeć już od tego miesiąca w ramach działań mających na celu poszerzenie i urozmaicenie oferty rozrywkowej na pokładzie samolotów Emirates. Prowadzone przez ekspertów bezpłatne kursy na platformie LinkedIn Learning trwają od 20 minut do ponad 2 godzin i dotyczą zagadnień, takich jak przywództwo, ogólne aspekty zarządzania, marketing czy kreatywny styl życia.

Na kursy składają się specjalnie dobrane i łatwo przyswajalne materiały wysokiej jakości odpowiadające rozmaitym zainteresowaniom i potrzebom pasażerów na pokładzie. Wśród nich znajdują się zajęcia dotyczące metod radzenia sobie ze stresem i uczenia się na błędach prowadzone przez Todda Dewetta - prelegenta TEDx, autora książek i coacha specjalizującego się w zagadnieniach przywództwa i umiejętności życiowych.

Dla tych, którzy chcieliby rozwinąć umiejętności fotograficzne przed samym lądowaniem, fotograf i autor bloga o oświetleniu David Hobby przygotował dwa kursy z przydatnymi wskazówkami – The Traveling Photographer: Dubai  oraz The Traveling Photographer: London.

Ponadto w ofercie znajdują się wykłady na temat produktywności w pracy prowadzone przez Davida Allena, twórcę popularnej metody organizowania czasu GTD®, oraz Gretchen Rubin, autorkę książek Better Than Before, The Happiness Project i Happier at Home, które trafiły na listę bestsellerów czasopisma New York Times. W systemie regularnie będą pojawiały się nowe kursy LinkedIn Learning.

W tym roku linie Emirates po raz 12. z rzędu otrzymały nagrodę Skytrax World Airline Awards za najlepszy system rozrywki pokładowej. Kursy uzupełniają dotychczasową ofertę, która obejmuje do 2 600 kanałów z najnowszymi hitami filmowymi, nagradzanymi serialami telewizyjnymi, programami dla dzieci oraz olbrzymią bibliotekę z muzyką i grami.

Obecnie 85% samolotów Emirates, w tym wszystkie samoloty A380, wyposażone jest w bezpłatną sieć bezprzewodową na pokładzie. Ponadto w 108 samolotach można obejrzeć do dziewięciu kanałów telewizyjnych z wiadomościami i relacjami sportowymi na żywo.

Kursy dostępne w systemie ice:

 • Todd Dewett, Learning from Failure 
 • Lida Citroën, Creating Your Personal Brand    
 • Fred Kofman, Powerless to Powerful: Taking Control               
 • J.T. O'Donnell, Making Recruiters Come to You        
 • Gretchen Rubin, Creating Great Workplace Habits    
 • David Allen, Getting Things Done       
 • Todd Dewett, Managing Stress            
 • Chris Croft, Learning to Be Assertive 
 • David Hobby, The Traveling Photographer: Dubai       
 • David Hobby, The Traveling Photographer: London    
 • Joseph „PhotoJoseph” Linaschke, Photography 101

Źródło informacji i zdjęcia: Emirates

Top