Najnowsze informacje
środa, 21 grudzień 2016 11:54

Znamy obsadę musicalu "Piloci". Już niedługo pierwsze próby.

Napisane przez Teatr Muzyczny Roma
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Niedługo rozpoczną się próby do musicalu "Piloci". Niedługo rozpoczną się próby do musicalu "Piloci".

Od początku października br. w Teatrze Muzycznym ROMA trwały przesłuchania wokalne, taneczne i aktorskie do nowego musicalu „Piloci”, którego premiera zaplanowana jest już na październik 2017 roku.

Na casting zgłosiło się blisko sześćset osób. Niezależnie od końcowych decyzji obsadowych, serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zainteresowali się naszą nową produkcją, poświęcili czas na przygotowanie do przesłuchań i nie szczędzili wysiłku, żeby jak najlepiej zaprezentować się na scenie.
Pełna lista obsady: http://www.teatrroma.pl/obsada-musicalu-piloci/

piloci roma bilety
piloci roma bilety
*********
Teatr Muzyczny Roma pod dyrekcją Wojciecha Kępczyńskiego to największa scena musicalowa w Polsce, gdzie pokazywana jest światowa klasyka gatunku. W TM ROMA wystawione zostały między innymi nie tylko trzy najpopularniejsze musicale w historii ("Koty", "Upiór w Operze" i "Les Misérables"), ale także doskonale przyjęty rodzimy musical "Akademia Pana Kleksa". Spektakle Romy zawsze cieszą się ogromnym zainteresowaniem. "Upiora w Operze" obejrzało 700 000 widzów, a ostatnią produkcję, musical, "Mamma Mia!" już blisko 400 000. Roma to także Nova Scena na 150 miejsc, gdzie obecnie wystawiane są m.in. niezmiernie popularne spektakle muzyczne dla dzieci i kameralny musical dla dorosłych "Pięć ostatnich lat". Tam także od kilku lat gości jedyny w swoim rodzaju cykl koncertów "Dobry Wieczór Jazz".

Źródło informacji i zdjęć: Teatr Muzyczny Roma

Czytany 2736 razy Ostatnio zmieniany środa, 21 grudzień 2016 12:05

Artykuły powiązane

 • Kulisy musicalu „Piloci”. Projektowanie kostiumów.

  Przygotowania do najnowszej produkcji Teatru Muzycznego ROMA nabierają rozpędu. W każdy czwartek "Roma" będzie prezentować ciekawostki ze swoich pracowni, zdjęcia i wypowiedzi twórców.
  Dzisiaj kostiumograf Dorota Kołodyńska zdradza kulisy pracy swojego zespołu.

 • Ostatni pilot myśliwca. Wspomnienia.

  Burzliwe dzieje Jerzego Główczewskiego, przedwojennego polskiego inteligenta, ostatniego żyjącego pilota myśliwca, jego rodziny, przyjaciół oraz kolegów składają się na barwną, napiętnowaną dramatami sagę, obejmującą czas od dwudziestolecia międzywojennego do współczesności. Wartka, nasycona szczegółem i humorem narracja sprawia, że książkę czyta się jak powieść przygodową.

 • Dzień Szczęścia z Emirates - niespodzianki dla pasażerów i pracowników.

  Z okazji Międzynarodowego Dnia Szczęścia linie Emirates przygotowały dla swoich klientów i pracowników drobne niespodzianki na osłodę codzienności. Przewoźnik wspiera działania władz Zjednoczonych Emiratów Arabskich, które uznają rolę szczęścia i chcą zapewnić szczęśliwy styl życia obywatelom i mieszkańcom kraju. 

  W poniedziałek rano przed bramkami na terminalu 3 pracownicy Emirates sprawili miłą niespodziankę pasażerom lecącym z Dubaju, wręczając im bilety z miejscami w klasie biznes – prosty gest, który sprawi, że ich podróż będzie wyjątkowa. Reakcje niektórych pasażerów można zobaczyć w najnowszym filmie na kanale przewoźnika.

  - Różni ludzie różnie rozumieją szczęście. Wielu nieustannie stawia sobie nowe wyzwania, zdobywa nowe umiejętności czy dba o dobre relacje międzyludzkie w życiu prywatnym i zawodowym. Najczęściej jednak wystarczy po prostu uśmiechnąć się do drugiego człowieka. To jeden z najsilniejszych ludzkich gestów. Cieszymy się, że władze naszego kraju dostrzegają znaczenie szczęśliwych ludzi - Jego Wysokość Szejk Ahmed bin Saeed Al Maktoum, prezes zarządu Grupy Emirates.

  Niespodzianka czekała także na pracowników Grupy Emirates, dla których przewoźnik przygotował bezpłatny bilet do dowolnego kierunku w swojej siatce połączeń.  Ponadto pracownicy Emirates wzięli udział w panoramicznej sesji zdjęciowej i udostępniali swoje zdjęcia na Instagramie, gdzie można je znaleźć pod hasztagami #happyemirates i #happydnata.

  Dzień Szczęścia obchodzony jest na całym świecie, a w Zjednoczonych Emiratach Arabskich rząd prowadzi szereg działań w ramach narodowego programu na rzecz szczęścia i pozytywnego myślenia, w tym inicjatywy w miejscach pracy.

  Źródło informacji i zdjęć: Emirates

 • Znamy termin prapremiery "Pilotów". Jest już oficjalne logo.

  Przedstawiamy logo najnowszego musicalu Teatru Muzycznego ROMA, którego autorem jest Karol Mańk. Prapremiera zaplanowana jest na październik.

 • Muzeum Polskie w Szwajcarii o filmie "Dywizjon 303".

  Kilka dni temu producenci filmu "Dywizjon 303" dostali od właścicieli Muzeum Polskiego w Rapperswil list z wyrazami poparcia dla powstającego filmu.

 • 12 lutego w Muzeum Lotnictwa w Krakowie porozmawiamy o myśliwcu Hawker Hurricane.

  Muzeum Lotnictwa Polskiego zaprasza serdecznie na kolejne spotkanie prowadzone przez Jana Hoffmanna.

 • Odszedł ostatni bohater Dywizjonu 302 - porucznik Stanisław Włosok-Nawarski.

  8 stycznia 2017 roku w Northwood pod Londynem zmarł porucznik Stanisław Włosok-Nawarski, jeden z ostatnich polskich bohaterów walczących w czasie II Wojny Światowej nad Wielką Brytanią, pilot Dywizjonu 302. W sierpniu ubiegłego roku skończył 95 lat.

 • Marsz pamięci na Buckden Pike. Śladami katastrofy polskich lotników z 1942 roku.
  Pod koniec stycznia minie 75 lat od katastrofy polskich lotników na Buckden Pike w hrabstwie Yorkshire ( Wielka Brytania ). Do wydarzenia doszło dokładnie 30 stycznia 1942 r. Z lotniska RAF Bramcote wystartowała polska załoga z 18 O.T.U. Lotnicy lecieli bombowcem Wellington. Zaskoczeni burzą śnieżną, stracili orientację w terenie i zderzyli się z kamiennym murem stojącym na wzgórzu Buckden Pike. Doprowadziło to do całkowitego rozbicia samolotu.
 • Polscy lotnicy na pierwszej misji przeciwko terrorystom.

  Operacja w Kuwejcie to pierwsza misja bojowa naszych F-16. Jest bardzo trudna i przynosi wiele obserwacji, m.in. na temat obsługi samolotów. Wymaga też utrzymywania stałego połączenia lotniczego z bazą macierzystą w Polsce, tzw. mostu powietrznego – opowiada gen. bryg. pilot Tadeusz Mikutel, szef sztabu Dowództwa Operacyjnego, który odwiedził polskich żołnierzy.

Skomentuj

Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji administratora.

Top