wtorek, 10 styczeń 2017 12:58

W Hrubieszowie już niedługo wystartuje Puchar Polski w klasie F1N.

Napisane przez Aeroklub Polski
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Przerwa w sportowych poczynaniach modelarzy nie potrwa długo. Już 28 stycznia br. w Hrubieszowie wystartuje PUCHAR POLSKI – 2017 w bardzo popularnej w Polsce konkurencji modeli szybowców halowych F1N.

28 stycznia 2017 roku w Hrubieszowie modelarze zainaugurują nowy sezon sportowy. Odbędą się tam Ogólnopolskie Zawody do Pucharu Modeli Szybowców Halowych w klasie F1N. W rywalizacji mogą wziąć udział zawodnicy od Seniorów aż do Młodzików.

Osoby zainteresowane udziałem w zawodach powinny wypełnić zgłoszenie TUTAJ.

Ogólnopolskie Zawody do Pucharu Modeli Szybowców Halowych w klasie F1N to jedna z ośmiu imprez pucharowych o zasięgu ogólnopolskim. Organizatorem zawodów jest Uczniowski Klub Sportowy „Jedynka” w Hrubieszowie, przy współpracy z Urzędem Miasta Hrubieszów i Ośrodka Sportu i Rekreacji w Hrubieszowie.

Dodajmy, że dla hrubieszowskich modelarzy będzie to już 10. edycja tej imprezy. Organizatorzy przypominają: wszyscy zawodnicy startujący w kategorii wiekowej Junior Młodszy, Junior oraz Senior mają obowiązek posiadać aktualną licencję sportową na 2017 r.

Źródło informacji i zdjęć: KomisjaModelarska / Aeroklub Polski / http://www.aeroklub-polski.pl/aktualnosci/puchar-polski-f1n-wystartuje-w-hrubieszowie/

Czytany 2433 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 10 styczeń 2017 13:03

Artykuły powiązane

Skomentuj

Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji administratora.

Top