środa, 11 styczeń 2017 13:17

Aplikacja Ryanaira Numerem 1 W Europie.

Napisane przez Ryanair
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Rekordowa liczba pobrań oraz ocen aplikacji Ryanair. Rekordowa liczba pobrań oraz ocen aplikacji Ryanair.

Ryanair, linia lotnicza nr 1 w Europie, dziś (10 stycznia) poinformowała o rekordowej liczbie pobrań nowej, ulepszonej aplikacji mobilnej. Z aplikacji, zarówno na iOS, jak i na Android’zie, korzysta już 17 milionów użytkowników, potwierdzając tym samym pozycję nr 1 wśród linii lotniczych w Europie.

W ciągu ostatniego tygodnia grudnia 2016 r. oraz pierwszego tygodnia stycznia 2017 r. liczba odwiedzin aplikacji Ryanair wzrosła o 70%. Coraz więcej klientów Ryanaira częsciej wybiera urządzenia mobilne, a nasza aplikacja została oceniona na 4,5* na 5* możliwych.

Użytkownicy aplikacji mogą teraz dokonać jej oceny w czasie rzeczywistym podczas rezerwacji biletów. Średnia ocena użytkowników aplikacji na iOS wyniosła 4,6* oraz 4,3* na Android. Średnia ocena irlandzkich użytkowników iOS wyniosła 5 na 5, natomiast klienci w Polsce, Niemczech, Grecji, Francji, Włoszech, Holandii, Hiszpanii oraz Wielkiej Brytanii ocenili aplikację na 4,5* lub wyżej.  

Aplikacja Ryanair oferuje także logowanie do “My Ryanair”, gwarantujące jeszcze szybszy i łatwiejszy process rezerwacji biletów w najniższych cenach. Aplikacja dostępna jest w 8 wersjach językowych i pozwala klientom na:  

 • Logowanie do “My Ryanair”,  
 • Przeglądanie informacji o lotach,   
 • Zapisanie danych dokumentów podróży,  
 • Wybór i rezerwację biletów oraz miejsc,
 • Rezerwację hotelu oraz wynajem samochodu,
 • Odprawę i pobranie karty pokładowej.

Kenny Jacobs, Chief Marketing Officer Ryanaira powiedział:  

“Stale pracujemy nad poprawą naszej aplikacji, zarówno na iOS jak i na Android’zie, dlatego cieszymy się, że coraz więcej klientów docenia nasze starania i korzysta z aplikacji. Jesteśmy dumni, że nasza aplikacja jest numerem 1 wśród linii lotniczych w Europie, a jej średnia ocena to 4,5*. Wzrost liczby wizyt w ciągu ostatnich 2 tygodni o 70%, a także fakt, że coraz więcej klientów dokonuje rezerwacji biletów przez urządzenia mobilne potwierdza, że nasze działania w dziedzinie rozwoju technologii cyfrowych i innowacji w ramach programu “Always Getting Better” przynoszą efekty”.

Źródło informacji i zdjęć: Ryanair

Czytany 1856 razy Ostatnio zmieniany środa, 11 styczeń 2017 13:24

Artykuły powiązane

 • Inauguracyjny rejs z Aten do Rzeszowa. Salut wodny dla samolotu Ryanair.

  Linia lotnicza Ryanair świętowała wczoraj pierwszy lot z Rzeszowa do Aten. Połączenie jest nowością na sezon letni 2018 roku i będzie realizowane raz w tygodniu – w środę. Ryanair obsługuje w Rzeszowie 10 tras, w tym do Aten, na Korfu, do Burgas, Dublina, Londynu Stansted, Londynu Luton, Bristolu, East Midlands, Glasgow i Manchesteru.

 • Linia lotnicza Ryanair uruchomiła połączenie Łódź - Ateny.

  Linia lotnicza Ryanair w sobotę świętowała pierwszy lot z Łodzi do Aten. Połączenie jest nowością na sezon letni 2018 i będzie realizowane raz w tygodniu – w soboty. Ryanair obsługuje w Łodzi 4 trasy, do Aten, Dublina, East Midlands oraz Londynu.

 • Ryanair wprowadza wielką wyprzedaż z okazji Czarnego Piątku.

  Linia lotnicza Ryanair dziś tj. 20 listopada, z okazji czarnego piątku, wprowadziła tygodniową wyprzedaż, oferując pasażerom 7 dni fantastycznych promocji na stronie internetowej Ryanair.com.

 • Ryanair uruchamia platformę rezerwacyjną w ramach współpracy z Erasmus Student Network.

  Linia lotnicza Ryanair wczoraj (17 sierpnia) w ramach współpracy z Erasmus Student Network, uruchomiła osobną platformę rezerwacyjną umożliwiającą studentom Erasmusa zakup biletów lotniczych ze zniżką, bezpłatny przewóz bagażu i inne przywileje podróży.

 • Komunikat Ryanair. Nie będą dostępne strona oraz odprawa online.

  Ryanair dziś (21 marca) poinformowała, iż strona internetowa www.ryanair.com oraz aplikacja mobilna będą niedostępne przez 8 godzin od 19:30 w środę 22 marca do 03:30 w czwartek 23 marca. Tym samym w podanych wyżej godzinach odprawa online nie będzie możliwa. Ryanair zwraca się z prośbą do wszystkich podróżujących w środę oraz czwartek o dokonanie odprawy we wtorek, 21 marca przed zamknieciem strony internetowej.

 • iflyA380.com na targach ITB Berlin 2017.

  Airbus prezentuje jedyną w swoim rodzaju internetową usługę rezerwacji biletów oraz inne trendy w podróżach lotniczych na targach ITB od 8 do 12 marca 2017 r.

 • Ryanair ogłasza nową trasę z Krakowa do Frankfurtu nad Menem.

  Ryanair dziś (28 lutego) ogłosiła nową trasę na zimę 2017/18 z Krakowa do Frankfurtu nad Menem. Trasa będzie obsługiwana codziennie, a bilety pojawią się w sprzedaży już w tym tygodniu.

 • Ryanair punktualny w styczniu na 86%.

  Linia lotnicza Ryanair opublikowała styczniowe statystyki, które potwierdzają najwyższy poziom obsługi klienta wśród linii lotniczych w Europie.

 • Ryanair ogłasza nową trasę ze Szczecina do Edynburga.

  Ryanair ogłosiła nową trasę na zimę 2017/18 ze Szczecina do Edynburga. Trasa będzie obsługiwana dwa razy w tygodniu. Aby uczcić ogłoszenie nowego połączenia Ryaniar wprowadził do sprzedaży bilety na podróż ze Szczecina na lato 2017 w cenie od 29 zł na podróż od marca do maja 2017 r. Bilety w obniżonych cenach dostępne są na stronie Ryanair.com do piątku 17 lutego.

 • Ryanair ogłasza rekordowy rozkład lotów z Warszawy na Zimę 2017/2018.

  Ryanair ogłosiła największy w historii rozkład lotów z Warszawy, 5 nowych tras: Baden-Baden, Ejlat, Memmingen, Sewilla i Wenecja oraz 1 nowość na zimę z lotniska Chopina: Szczecin (3 trasy łącznie). Ryanair na obu warszawskich lotniskach obsłuży 3,6 mln klientów rocznie i przyczyni się do utworzenia prawie 2.700 miejsc pracy. Ruch lotniczy Ryanaira wzrośnie o 17%.

Top