czwartek, 26 styczeń 2017 14:16

Air Show 2017 w Radomiu. Będzie, nie będzie, będzie, nie będzie ... a jednak będzie ...?

Napisane przez Aviation24.pl
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Air Show Radom 2015 będzie miało swoją kontynuację już w tym roku. Air Show Radom 2015 będzie miało swoją kontynuację już w tym roku.

"Air Show 2017 w Radomiu! Miasto jest gotowe na wielkie wyzwania, a wojsko deklaruje, że pokazy będą miały najwyższy poziom. Niebawem więcej szczegółów!" - tymi słowami Prezydent Radomia poinformował dzisiaj na swojej facebookowej stronie o rozpoczęciu przygotowań do Air Show w Radomiu.

Strona Prezydenta Radomia - Do tej pory pojawiało się wiele sprzecznych informacji z różnych źródeł. W zasadzie było pewne, że pokazy w Radomiu się już nie odbędą, ale dziś nagle ta informacja spadła na nas jak grom z jasnego nieba. Jak myślicie? Czy warto się już przygotowywać? Pokazy mają się odbyś w ostatni weekend sierpnia. Wg. informacji z portalu echodnia.eu dziś w tej sprawie spotkali się przedstawiciele wojska, Prezydent Radomia i Prezes Portu Lotniczego w Radomiu. Jeżeli jesteście za tym, żeby pokazy odbyły się w tym roku i w tym mieście, to trzymajcie kciuki.

Autor: Aviation24.pl / redMB
Zdjęcie: Zasoby własne

Czytany 7118 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 26 styczeń 2017 14:32

Artykuły powiązane

 • SOLOTURK ponownie pojawi się na radomskim niebie podczas Air Show 2018.

  Dzisiaj prezentujemy pierwszego zagranicznego uczestnika MPL AIR SHOW 2018. SOLOTURK to zespół demonstracyjny, prezentujący nie tylko możliwości nowoczesnych i wydajnych samolotów F-16 należących do tureckich sił powietrznych, ale również poziom umiejętności i wiedzę pilotów niezbędną do wykonania pokazów.

 • Zgłoszenia kolejnych ekip na pokazy lotnicze w Radomiu.
  Kolejne ekipy zgłaszają swój udział w tegorocznych pokazach Air Show. W Radomiu zobaczymy między innymi czeskie śmigłowce Mil Mi-35 Hind i Mil Mi-171, pakistańskie maszyny PAC Super Mushshaki PAC JF-17 Thunder oraz rumuńskiego niemal zabytkowego Miga-21 Lancer.
 • Air Show Radom 2018 - Zespół Akrobacyjny "Orlik".

  Dzisiaj prezentacja kolejnego uczestnika tegorocznych pokazów Air Show w Radomiu. Zespół Akrobacyjny ORLIK z 42 Bazy Lotnictwa Szkolnego w Radomiu reprezentuje Polskie Siły Powietrzne na arenie krajowej i międzynarodowej od 20 lat. Od początku istnienia grupa wykonała kilkaset pokazów na ponad stu różnych imprezach lotniczych.

 • Zespół "Biało - czerwone Iskry" na Air Show w Radomiu.

  Organizatorzy pokazów lotniczych w Radomiu rozpoczynają prezentację zespołów i solistów, którzy wystąpią podczas AIR SHOW 2018 w Radomiu. Na początek "Biało-czerwone Iskry". Odwiedzajcie naszą stronę, niebawem następne informacje.

 • Rozmowa z Dyrektorem Biura Organizacyjnego AIR SHOW 2018. Co zobaczymy na radomskim niebie?

  O rozmachu tegorocznych Międzynarodowych Pokazów Lotniczych AIR SHOW 2018 oraz imponujących obchodach 100-lecia lotnictwa wojskowego rozmawiamy z płk. Kazimierzem Dyńskim, Dyrektorem Biura Organizacyjnego AIR SHOW 2018  w Dowództwie Generalnym Rodzajów Sił Zbrojnych.

 • W lipcu w Mielcu znów lotnicze święto - IV Podkarpackie Pokazy Lotnicze.

  28 lipca br. na terenie Lotniska Mielec odbędą się IV Podkarpackie Pokazy Lotnicze. Tegoroczne wydarzenie jest wyjątkowe ze względu na obchody 80-lecia przemysłu lotniczego w Mielcu oraz 100-lecia polskiego lotnictwa, które przypadają w 2018 roku. Program lotniczego święta ma dostarczyć widzom wielu emocji.

 • Podsumowanie warsztatów dla organizatorów pokazów lotniczych.

  W dniu 27 marca 2018 r. w Urzędzie Lotnictwa Cywilnego odbyły się warsztaty poświęcone organizacji pokazów lotniczych w nadchodzącym sezonie. Warsztaty, ku naszemu miłemu zaskoczeniu, zgromadziły dużą grupę osób zainteresowanych tematyką związaną z realizacją pokazów. Wśród nich nie zabrakło oczywiście organizatorów pokazów, ich przedstawicieli oraz innych osób funkcyjnych.

 • Kolejne zgłoszenia na Air Show w Radomiu. Nie mogło zabraknąć Midnight Hawks.

  Fiński zespół Midnight Hawks oraz piloci zabytkowych samoloty z zespołu The Flying Bulls - to kolejni potwierdzeni uczestnicy tegorocznych pokazów Air Show 2018 w Radomiu. - informuje radomski dział portalu Echodnia.eu.

 • Król przybył: Sikorsky CH-53 King Stallion przybywa do Niemiec na międzynarodowy debiut.

  Po raz pierwszy śmigłowiec King Stallion został załadowany do C-17 Globemaster i przetransportowany do bazy europejskiego sojusznika.

 • Kolejne zgłoszenia udziału w Air Show Radom 2018 z Jordanii, Czech i Turcji.
  Portal Echodnia.eu pisze: - "Samoloty Extra 330LX zespołu akrobacyjnego z Jordanii, samoloty czeskie Jas-39C Gripen i L-159A Alca oraz turecki F-16C Block 40 - to maszyny, które zobaczymy 25 i 26 sierpnia podczas pokazów lotniczych Air Show 2018 w Radomiu. Swój udział w imprezie zgłaszają kolejne zagraniczne ekipy."

Skomentuj

Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji administratora.

Top