piątek, 27 styczeń 2017 15:20

Zobacz świetną wizualizację zmian w ubiorach Stewardes na przestrzeni ostatniego wieku.

Napisane przez Condé Nast Traveler
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Źródło: Youtube.com/Condé Nast Traveler Źródło: Youtube.com/Condé Nast Traveler

Condé Nast Traveler udostępnił film w którym widać jak na przestrzeni wieków zmieniała się garderoba Stewardesy.

 Mundury w styly groove lat 60' poprzez lata 90', czasy obecne oraz w przyszłości - szybki przegląd garderoby pokładowej w filmie poniżej:

Źródło informacji: Condé Nast Traveler

Czytany 2606 razy Ostatnio zmieniany piątek, 27 styczeń 2017 15:30

Artykuły powiązane

 • Konferencja Bezpieczeństwa w Lotnictwie Cywilnym.

  W dniach 18-19 kwietnia 2018 roku na Uczelni Łazarskiego w Warszawie odbyła się Konferencja Bezpieczeństwa w Lotnictwie Cywilnym zorganizowana przez Urząd Lotnictwa Cywilnego. Instytut Lotnictwa zaznaczył swoją obecność podczas wydarzenia w części poświęconej zagadnieniom ogólnym i organizacjom General Aviation, podczas której omawiano kwestie podwyższenia poziomu bezpieczeństwa operacji lotniczych.

 • Zaproszenie na Konferencję Bezpieczeństwa w Lotnictwie Cywilnym.

  Prezes Urzędu Lotnictwa Cywilnego zaprasza na coroczną Konferencję Bezpieczeństwa w Lotnictwie Cywilnym poświęconą zarobkowym przewozom lotniczym (CAT) i lotnictwu ogólnemu (GA). Konferencja odbędzie się w dniach 18-19 kwietnia 2018 r. na Uczelni Łazarskiego w Warszawie.

 • „Fly&More” czyli jak zarobić na lataniu w ciekawych czasach.

  Zmiany w branży lotniczej w obliczu Brexitu oraz nowe możliwości zwiększania przychodów pozalotniczych to główne zagadnienia tegorocznej edycji kongresu branżowego „Fly&More”. Wydarzenie, któremu patronuje Związek Regionalnych Portów Lotniczych odbędzie się 15 marca w G2A Arenie w Jasionce k. Rzeszowa.

 • Konferencja Bezpieczeństwa w Lotnictwie Cywilnym 2017. Poznajcie Agendę.

  Uprzejmie informujemy, że w dniach 26-27 października 2017 r. na Uczelni Łazarskiego w Warszawie odbędzie się Konferencja Bezpieczeństwa w Lotnictwie Cywilnym poświęcona zarobkowym przewozom lotniczym (CAT) i lotnictwu ogólnemu (GA) organizowana przez Urząd Lotnictwa Cywilnego.

 • Enter Air wprowadził zmiany w elementach umundurowania załóg.

  Na początku czerwca polska czarterowa linia lotnicza Enter Air zaprezentowała zmiany w elementach umundurowania swoich załóg.

 • Air France ponownie doceniony za relacje z klientem.

  Już drugi rok z rzędu linie lotnicze Air France zostały docenione za wysiłki w budowaniu i zarządzaniu relacjami z klientem, otrzymując pierwsze miejsce w testach konsumenckich we Francji*.

 • Dzień Kobiet to prawie jak Dzień Stewardess?

  Dziś jest dzień wszystkich Kobiet. Postanowiłam w tym dniu napisać trochę o kobiecości w lotnictwie. A z czym innym jak nie ze stewardessami kojarzy się ta kobiecość w lotnictwie.

 • Stawki jednostkowe opłat nawigacyjnych w Polsce w 2017 roku.

  Uprzejmie informujemy, że od 1 stycznia 2017 r. w Polsce obowiązywały będą następujące stawki jednostkowe opłat terminalowych:

Top