środa, 01 luty 2017 10:41

Nowe połączenia lotnicze z Poznania do Tel Awiwu.

Napisane przez Lotnisko Poznań Ławica
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Linie lotnicze Ryanair na konferencji prasowej zorganizowanej dzisiaj w Tel Awiwie, ogłosiły uruchomienie dwóch nowych kierunków z Poznania (POZ) do Izraela.

Począwszy od jesieni 2017 r. przewoźnik rozpocznie bezpośrednie rejsy z poznańskiej Ławicy na lotnisko Ben Guriona w Tel Awiwie (TLV) oraz do Ejlatu (VDA) położonego nad Zatoką Akaba (Morze Czerwone). Połączenia na każdym z kierunków wykonywane będą 2 razy w tygodniu.

Bilety na nowych trasach z Poznania do Izraela już wkrótce dostępne będą w sprzedaży.

- Jesteśmy przekonani, że nowe połączenia z Poznania do Tel Awiwu i Ejlatu spotkają się z dużym zainteresowaniem mieszkańców miasta i regionu. Poznańska Ławica od bardzo długiego czasu zabiegała o uruchomienie bezpośrednich lotów do Izraela. Dzisiaj z przyjemnością ogłaszamy, aż dwie nowe trasy, które będą znakomitą wakacyjną alternatywą dla spędzenia jesiennego i zimowego wypoczynku! Jednocześnie dzisiejsza decyzja Ryanair oznacza zaoferowanie łącznie już 12 atrakcyjnych kierunków, które realizowane będą z poznańskiej Ławicy. Jest to też dowód na coraz większe zaangażowanie przewoźnika w stolicy Wielkopolski oraz docenienie potencjału miasta i regionu – myślę, że już w krótce, będziemy mogli przekazać Państwu kolejne, równie dobre wiadomości! – mówi Mariusz Wiatrowski, prezes Zarządu Portu Lotniczego Poznań-Ławica Sp. z o.o.

Źródło zdjęć i informacji: Port Lotniczy Poznań Ławica

Czytany 1888 razy Ostatnio zmieniany środa, 01 luty 2017 10:45

Artykuły powiązane

Top