wtorek, 07 luty 2017 10:56

Trwa głosowanie finałowe w plebiscycie Cumulusy 2016. Zbliża się gala wręczenia nagród!

Napisane przez Plebiscyt Cumulusy
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
TVP Sport to kolejny patron medialny plebiscytu. Gościem Specjalnym Gali Finałowej będzie Michał Gierlach.

3. Trwa głosowanie finałowe, które zakończy się 16. lutego. Maciej Stroiński:

Ogłoszenie wyników, wręczenie statuetek i nagród odbędzie się 18. lutego w hotelu Airport Hotel Okęcie w Warszawie.
 
4. Dziś ruszył kolejny konkurs dla głosujących, zatem kibice i fani oddający głosy na swoich ulubieńców mogą wygrać kolejne nagrody, w tym spotkanie ze zwycięzcą Plebiscytu Cumulusy 2016 czy weekendowy pobyt w hotelu Airport Hotel Okęcie.
 
Szczegóły dwóch trwających konkursów dla głosujących dostępne są na www.cumulusy.pl i na stronie wydarzenia na FB - link poniżej:
 
 
Źródło informacji: Organizatorzy plebiscytu Cumulusy / Air Sport Promotion
Czytany 1145 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 07 luty 2017 11:05

Artykuły powiązane

 • LOT najlepszy na trasach dalekiego zasięgu. Pasażerowie najwyżej ocenili polską linię lotniczą.

  LOT zdobył tytuł „Najlepszej Linii Lotniczej Dalekiego Zasięgu” przyznawany co roku przez serwis pasazer.com. Co ważne nagrodę w głosowaniu przyznają czytelnicy portalu, a więc znawcy branży i osoby często podróżujące. To nie jedyna nagroda, jaką w tegorocznym plebiscycie pasazer.com otrzymał LOT.

 • Cumulusy 2016 zakończone. Poznajcie oficjalne wyniki plebiscytu.

  Paweł Kozarzewski został zwycięzcą 2. Plebiscytu na 10 najlepszych polskich sportowców lotniczych Cumulusy 2016! Statuetka Złotego Cumulusa 2016 oraz 10 000,00 PLN trafiły w ręce Pawła Kozarzewskiego , który zgromadził największą liczbę głosów - 7008.

 • CUMULUSY 2016 - ostatni dzień głosowania, a w sobotę Gala Finałowa!

  Drodzy Państwo,

  16. lutego to już ostatni dzień głosowania na Finalistów 2. Plebiscytu na 10 najlepszych polskich sportowców lotniczych Cumulusy 2016.

 • Lotnicy włączają się do walki z nowotworami krwi!

  18. lutego podczas Gali Finałowej 2. Plebiscytu na 10 najlepszych polskich sportowców lotniczych „Cumulusy 2016” Fundacja DKMS, wspólnie z Air Sports Promotion, prowadzić będzie rejestrację potencjalnych Dawców szpiku. Serdecznie zapraszamy wszystkich Gości, aby włączyli się do walki z nowotworami krwi!

 • Cumulusy 2016. W głosowaniu smsowym, spośród wszystkich Nominowanych wyłoniono 10 Finalistów.

  Od 2. lutego do 16. lutego trwa głosowanie finałowe, a swój głos na ulubionego sportowca lub załogę można oddać wysyłając SMS o treści TC.PC.NR pod nr 71068, gdzie NR oznacza numer zawodnika/załogi, a koszt wysłania SMS wynosi 1,23 PLN brutto.

 • Cumulusy 2016 - Już tylko 4 dni pozostało na zgłaszanie zawodników.

  Już tylko niespełna 4 dni pozostały na zgłaszanie zawodników do udziału w plebiscycie Cumulusy 2016. Warto więc do najbliższej niedzieli wypełnić prosty formularz na stronie www.cumulusy.pl i tym samym dać szansę swojemu idolowi na zdobycie statuetki Złotego Cumulusa oraz tytułu najlepszego sportowca lotniczego 2016 roku.

 • Rusza 2. Plebiscyt na najlepszych polskich sportowców lotniczych CUMULUSY 2016.

  Rusza 2. Plebiscyt na 10 najlepszych polskich sportowców lotniczych Cumulusy 2016. Już można zgłaszać swoich kandydatów. Tegorocznych zwycięzców poznamy na Gali Finałowej 18 lutego 2017.

 • Konkurs M-346 Master - Wygraj lotnicze gadżety!
   flarismDzięki uprzejmości Alenia Aermacchi i agencji TBB, reprezentującą od strony PR-owej firmę, która wygrała przetarg na samolot szkolenia zaawansowanego, portal Aviation24.pl postanowił ponownie dla fanów lotnictwa zorganizować konkurs. W związku z tym otrzymaliśmy do rozlosowania między uczestnikami konkursu zestawu gadżetów: album, modele samolotów, wpinki, długopisy do tabletów i "remówki". Myślimy, że taki zestaw zadowoli każdego wymagającego wielbiciela lotnictwa oraz tego konkretnego samolotu.

Skomentuj

Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji administratora.

Top