środa, 15 luty 2017 09:30

Ryanair i czołowa polska drużyna siatkówki Asseco Resovia Rzeszów.

Napisane przez Ryanair
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Ryanair nawiązała współpracę z jedną z najlepszych drużyn siatkarskich – Asseco Resovią i ufundowała jej bilety na lot z Rzeszowa do Berlina na mecz ligii mistrzów.

Asseco Resovia, czołowa drużyna polskiej Plus Ligi 13 lutego poleciała na pokładzie samolotu Ryanair z Rzeszowa do stolicy Niemiec na mecz z Berlin Recycling Volleys w ramach ligii mistrzów.   

W barwach Asseco Resovii - sześciokrotnego mistrza Polski oraz trzykrotnego zdobywcy Pucharu Polski grają takie gwaizdy jak Marcin Możdżonek czy Piotr Nowakowski.   

Ryanair lata z Rzeszowa na 7 trasach, między innymi do Berlina, Dublina, Londynu czy na Korfu.

 Olga Pawlonka z Ryanaira powiedziała:  

 “Ryanair z przyjemnością wspiera oraz kibicuje jednej z najlepszych polskich drużyn siatkarskich. Życzymy powodzenia w meczu i trzymamy kciuki.   

Nasz rozkład lotów z Rzeszowa na lato 2017 r. jest już w sprzedaży. Aby uczcić to wydarzenie, wprowadziliśmy do sprzedaży bilety w ramach naszej całej siatki połączeń w cenie od 39 zł.  Rezerwacji biletów w obniżonych cenach można dokonać na Ryanair.com tylko do czwartku 16 lutego do północy. Aby zdążyć z rezerwacją najlepiej wejść na stronę www.ryanair.com już teraz.”

Źródło informacji: Ryanair Press

Czytany 1769 razy Ostatnio zmieniany środa, 15 luty 2017 09:38

Artykuły powiązane

Top