czwartek, 16 luty 2017 12:07

CUMULUSY 2016 - ostatni dzień głosowania, a w sobotę Gala Finałowa!

Napisane przez Plebiscyt Cumulusy
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Drodzy Państwo,

16. lutego to już ostatni dzień głosowania na Finalistów 2. Plebiscytu na 10 najlepszych polskich sportowców lotniczych Cumulusy 2016.

Patronat honorowy nad plebiscytem objęli:

- Minister Sportu i Turystyki Witold Bańka

- Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska”

Wyniki konkursu poznamy w najbliższą sobotę podczas uroczystej Gali Finałowej, którą poprowadzą Paulina Sykut-Jeżyna i Radek Brzózka.

Podczas tego wyjątkowego wydarzenia, którego gospodarzem jest Airport Hotel Okęcie , gościć będziemy wielu mistrzów lotniczych, wybitnych sportowców oraz osoby, dla których sport lotniczy jest bliski sercu. Swą obecność potwierdzili między innymi: Karolina Szostak, Karol Strasburger, Darek Malejonek, Sławek „hesja” Krajniewski, Łukasz Jakóbiak…

Tak podniosła uroczystość nie może odbyć się bez stosownej oprawy artystycznej. Muzycznych wzruszeń, uniesień i przeżyć na najwyższym, mistrzowskim poziomie dostarczą:

Agnes Violin - diamentowe skrzypce i ekspresyjny występ przeniosą odbiorców w zupełnie inny wymiar....

Kasia Kowalska - to będzie bardzo, baaaardzo wyjątkowy i specjalny koncert, z pewną niespodzianką w repertuarze... ten głos, wrażliwość, emocjonalny przekaz i nastrój poruszą każde serce...

DJ ADAMUS - sprawi, że na parkiecie będzie istne szaleństwo ;) i śmiało możemy napisać, że tego dnia będzie to najlepsza impreza karnawałowa na świecie!:)

Źródło informacji: Organizatorzy plebiscytu Cumulusy / Air Sport Promotion
Czytany 1963 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 16 luty 2017 12:10

Artykuły powiązane

Top