piątek, 10 marzec 2017 14:37

Film "Dywizjon 303" z nowym polskim dystrybutorem!

Napisane przez Aviation24.pl
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Jak dowiedział się portal aviation24.pl, producenci filmu "Dywizjon 303" podpisali umowę na dystrybucję filmu z firmą Dystrybucja Mówi Serwis Sp. z o.o. Sp. k., która jest niezależnym dystrybutorem filmowym wspieranym silnie przez Grupę Polsat.
Jak podaje strona dystrybutora właścicielem firmy jest Zygmunt Solorz-Żak, a zarządzana jest przez: Andrzeja Papisa (Prezes Mówi Serwis Sp. z o. o.) oraz Macieja Sowińskiego (Członek Zarządu Mówi Serwis Sp. z o. o.).
Dystrybutor ten był odpowiedzialny między innymi za dystrybucję takich filmów jak: "PolandJa" w reżyserii Cypriana T. Olenckiego, ekranizacji polskiego bestsellera "Za niebieskimi drzwiami" czy wyselekcjonowanego do pierwszej ligi filmów podczas festiwalu w Cannes "Cienia" w reżyserii Alice Winocour.

Po odparciu wszelkich zarzutów historycznych przez producentów filmu do projektu dołączył polski dystrybutor. Przypominamy również, że "Dywizjon 303" współpracuje od dawna z Carnaby International, który zajmie się sprzedażą filmu za granicą.

W ostatnim czasie trwają ważne prace nad efektami specjalnymi i walkami powietrznymi. "Dywizjon 303" leci dalej!

UWAGA!!! Kopiowanie i rozpowszechnianie powyższej informacji tylko wyłącznie z podaniem linkowanego źródła tj: Portal Lotniczy AVIATION24.PL

Źródło grafiki: Film Media SA / autor: Jarosław Wróbel
Wykorzystano informacje ze strony: http://dystrybucjamowiserwis.pl/o-nas

Czytany 9984 razy Ostatnio zmieniany piątek, 10 marzec 2017 16:00

Artykuły powiązane

Top