poniedziałek, 27 marzec 2017 15:36

Flycamera.com.pl w akcji. Zobaczcie zrealizowane projekty tej filmowo-lotniczej grupy.

Napisane przez Flycamera.com.pl
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Do najświeższych produkcji duetu Rejmer-Białoszewski należy ubiegłoroczna, jesienna filmowa realizacja projektu XTREME SKY FORCE, w którym biorą czynny udział dwaj piloci z pozornie różnych światów (cywilnego i wojskowego), znakomity akrobata samolotowy Artur Kielak, na co dzień także pilot liniowy, kapitan samolotu Boeing 737-800, oraz (obecnie, bo w chwili ) dowódca 23.Bazy Lotnictwa Taktycznego w Mińsku Mazowieckim, płk pil. Piotr „Kuman” Iwaszko.

Ich wspólne loty zostały zarejestrowane przez realizatorów portalu.

Powstały z tego dwa obszerne dokumenty-wywiady z oboma pilotami jakie przeprowadził Tomasz Białoszewski:

Nagranie w Aeroklubie ROW Rybnik (Artur Kielak):

Nagranie w 23.BLT w Mińsku Mazowieckim (Piotr Iwaszko):

Kilkuminutowy klip jako projekt zespołu Flycamera:

Firmowym hasłem Twórców portalu jest: „ZAGLĄDAJCIE NA FLYCAMERA.COM.PL – TU SIĘ DOPIERO LATA!”

Filmowy Portal Lotniczy FLYCAMERA.COM.PL: http://www.flycamera.com.pl/index.php/pl/

Portal powstał w ubiegłym roku z inicjatywy dwóch ludzi od wielu lat zafascynowanych lotnictwem, których zawodowe ścieżki w przeszłości krzyżowały się wielokrotnie aby wreszcie skrzyżować się na stałe.

To operator, fotograf i montażysta PIOTR REJMER oraz dziennikarz, publicysta lotniczy i producent filmowo-telewizyjny TOMASZ BIAŁOSZEWSKI.

Każdy z nich ma własny dorobek medialny, ale mają też za sobą wiele produkcji realizowanych wspólnie. I to skłoniło ich do tego zawodowego mariażu.

(jak piszą o sobie)

O NAS

Filmowy portal lotniczy FLYCAMERA.COM.PL jest miejscem publikacji wyłącznie filmowych materiałów na temat lotnictwa. Znajdziecie tu zarówno własne materiały archiwalne (po tzw. restauringu i upconversji do HD) twórców portalu jak i te realizowane współcześnie - premierowe. Znajdziecie u nas także materiały z kanałów publicznych Youtube i Vimeo innych twórców, które zostały przez nas wybrane jako warte obejrzenia. Portal powstał z potrzeby publikacji materiałów lotniczych w jednym miejscu w sposób usystematyzowany i przyjazny dla odwiedzających. Powstał też z potrzeby i chęci zachowania materiałów wytworzonych wcześniej w ramach wieloletniej, zawodowej współpracy jego twórców.

Jesteśmy niezależnymi pasjonatami lotnictwa, którzy chcą pokazywać prawdziwe oblicze lotnictwa wojskowego i cywilnego, pilotów i ludzi lotnictwa oraz jego historię. Materiały filmowe FLYCAMERA.COM.PL są tworzone przez ekipę złożoną z filmowców (reżyserzy, realizatorzy, operatorzy filmowi, montażyści, dźwiękowcy, koloryści, etc..), którzy na co dzień zajmują się profesjonalnie produkcją i post-produkcją filmów fabularnych, dokumentalnych, reklamowych oraz innych form filmowych dla kina, telewizji, Internetu i w dodatku mają na tym polu niemałe sukcesy.

Od 2016 roku filmujemy lotnictwo wyłącznie w formacie 4K https://pl.wikipedia.org/wiki/4K

Jesteśmy gotowi być tam, gdzie dzieją się rzeczy ważne dla lotnictwa!

Informacje przesłał: Tomasz Białoszewski / www.flycamera.com.pl

Czytany 3989 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 28 marzec 2017 12:18

Artykuły powiązane

Top