czwartek, 18 maj 2017 14:20

Sprawozdanie Komisji Modelarskiej za rok 2016.

Napisane przez Komisja Modelarska AP
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W związku z VI Zwyczajnym Kongresem Sprawozdawczym Aeroklubu Polskiego, który odbędzie się 20 maja br. w Warszawie, Komisja Modelarska przygotowała Sprawozdanie ze swojej działalności za rok 2016.

Dokument ten został udostępniony, z właściwym wyprzedzeniem, Sekretarzowi Aeroklubu Polskiego. Mamy nadzieję, że w materiałach sprawozdawczych udostępnianych delegatom na Kongres znajdziemy wiele informacji na temat sukcesów sportowych i organizacyjnych polskiego modelarstwa. Zapraszamy do zapoznania się ze Sprawozdaniem Komisji Modelarskiej za rok 2016. Korzystając z okazji i dla rozwiania wszelkich wątpliwości, informujemy, że wszyscy członkowie Komisji Modelarskiej pracują na rzecz Środowiska z dużym zaangażowaniem i na zasadach wolontariatu, tzn. bez żadnego wynagrodzenia za tę pracę.

Źródło informacji i grafiki: http://komisjamodelarskaap.pl/sprawozdanie-komisji-modelarskiej-za-rok-2016/

Czytany 1297 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 18 maj 2017 14:23

Artykuły powiązane

  • Nowi Mistrzowie Polski w konkurencji F3K.

    W miniony weekend na Lotnisku Modelarskim KOCZARGI (koło Borzęcina Dużego) odbywały się tegoroczne Mistrzostwa Polski Modeli Szybowców Wyrzucanych z Ręki – w konkurencji F3K. Po bardzo wyczerpującej, dwudniowej walce – przy przepięknej pogodzie i dobrej frekwencji (ogółem 21 pilotów), nowymi Mistrzami Polski zostali: Cezary JANAS (Aeromodelklub BCK) – 1 m, Adam SIAMA (Aeroklub Poznański) – 2 m i Leszek MAŁMYGA (Aeroklub Ziemi Lubuskiej) – 3 m. Bardzo pocieszającym jest, że na mistrzostwa przyjechało aż 7 Juniorów.

  • „Moja pasja lotnictwo. Życie i działalność Tadeusza Chylińskiego dla Polskiego Lotnictwa w świetle dokumentów”. Nowa książka w dwóch tomach..

    Zebrane i opracowane przez autora materiały ukazujące drogę życiową i karierę zawodową doc. mgr inż. Tadeusza Chylińskiego są tak różnorodne i unikatowe, że wypełniły dwa obszerne tomy, które dziś chciałbym przekazać Szanownym Czytelnikom.

  • „Biało – Czerwone Iskry” podsumowanie sezonu 2016.

    Piloci z Zespołu Akrobacyjnego „Biało - Czerwone Iskry” reprezentowali polskie skrzydła w pokazach w kraju i za granicą. Rok 2016 to bardzo pracowity czas dla pilotów dęblińskiego Zespołu z 41. Bazy Lotnictwa Szkolnego.

Skomentuj

Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji administratora.

Top