piątek, 16 czerwiec 2017 22:10

Rewelacyjny film ze wspólnego lotu B737 MAX 9 i B787-10 Dreamliner.

Napisane przez Boeing Media
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Źródło screen: https://www.youtube.com/watch?v=nmefnkTvWIw / Autor: Boeing Źródło screen: https://www.youtube.com/watch?v=nmefnkTvWIw / Autor: Boeing

Pół godziny temu Boeing opublikował na swoim kanale Youtube najnowszy film z prezentacji wspólnego lotu samolotów Boeing 737 MAX 9 i 787-10 Dreamliner, prowadzonych przez pilotów testowych.

W filmie nie wykorzystano żadnych efektów specjalnych ani komputerowych. Film został zrealizowany głównie z samolotu i śmigłowca. Najnowsze samoloty latały po raz pierwszy nad pięknym stanem Waszyngton na początku tego miesiąca.

Źródło treści i filmu: https://www.youtube.com/watch?v=nmefnkTvWIw
Film odnalazł: Karol Brentek (Karol podziękowania od portalu).

Czytany 3316 razy Ostatnio zmieniany piątek, 16 czerwiec 2017 22:22

Artykuły powiązane

 • B787 Dreamliner LOT-u będzie latał na trasie do Newark.

  Od sierpnia połączenia Warszawa-Newark LOT obsługuje wyłącznie za pomocą Boeingów 787 Dreamliner, które zastąpiły wypożyczony tymczasowo samolot starszej generacji B767. Tym samym, wszystkie połączenia LOT-u dalekiego zasięgu wykonywane są najnowocześniejszymi samolotami  świata.

 • Dzisiaj LOT odebrał ósmego Dreamlinera i planuje rozwój floty.

  Do floty LOT-u dołączył 8 samolot dalekiego zasięgu Boeing 787-8 Dreamliner. Nowa maszyna umożliwi polskiemu przewoźnikowi zwiększenie częstotliwości rejsów do Seulu i Tokio. Będzie też od sierpnia na stałe wykonywała rejsy z Warszawy do Newark, a w niedalekiej przyszłości umożliwi uruchomienie kolejnych nowych połączeń.

 • LOT zaprezentował siódmego Boeinga 787 Dreamliner we flocie.

  LOT zaprezentował najnowszego Boeinga 787 Dreamliner - jest to już siódma maszyna we flocie polskiego przewoźnika należąca do generacji najnowocześniejszych samolotów dalekodystansowych świata. Od jutra, nowy Dreamliner obsługiwać będzie najpopularniejsze trasy LOT-u w tym do Tokio, Nowego Jorku i Seulu. Nowy Dreamliner upamiętnia Cichociemnych Spadochroniarzy Armii Krajowej.

 • Komunikat MON ws. wyroku KIO dotyczącego zakupu Boeingów.
  W dniu 31 marca 2017 r. Inspektorat Uzbrojenia zawarł ze spółką The Boeing Company umowę na dostawę samolotów „średnich” do przewozu najważniejszych osób w państwie (VIP).
 • Airbus A319neo wzbija się w powietrze.

  Pierwszy Airbus A319neo odbył swój dziewiczy lot. Najmniejszy przedstawiciel rodziny A320neo, napędzany silnikami CFM International LEAP-1A, wystartował z Hamburga i wylądował w Tuluzie po pięciogodzinnym locie.

 • Elrey Borge Jeppesen to historia lotnictwa. Dziś mija 110 rocznica jego urodzin.

  28 stycznia 2017, mija dokładnie 110 lat od chwili narodzin pana Elrey Borge Jeppesena, twórcy publikacji Jeppesen Airway Manual (która należy obecnie do firmy Boeing).

 • Znamy pierwsze 6 tras, na których polecą Boeingi 737-800 NG LOT-u.

  Boeing 737-800 NG to zupełnie nowy typ samolotu, który we flocie LOT-u pojawi się już za kilka miesięcy. Polski przewoźnik zamówił łącznie 4 takie maszyny. Już od maja zaczną one sukcesywnie wykonywać połączenia na najbardziej popularnych trasach europejskich i bliskowschodnich, a więc do Londynu, Tel Awiwu, Frankfurtu, Madrytu, Barcelony i Paryża. 

Skomentuj

Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji administratora.

Top