poniedziałek, 10 lipiec 2017 11:50

Top Gun II jeżeli faktycznie powstanie, będzie miał premierę w 2019 roku.

Napisane przez Aviation24.pl
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Formacja F-14A Tomcat z VF-51 Screaming Eagle i VF-111 Sundowners oraz F-5E / F Tiger II należących do Navy Fighter Weapons School. Jednostki te stanowiły istotną część udziału Marynarki Wojennej Stanów Zjednoczonych w filmie fabularnym z 1986 r. "TOPGUN", zapewniając udział w filmowych scenach walk powietrznych.. Co najmniej jeden z pokazanych F-14 ma fikcyjne oznaczenia. / Źródło zdjęcia: Autor: LCDR DAVID BARANAK. [Public domain], Wikimedia Commons Formacja F-14A Tomcat z VF-51 Screaming Eagle i VF-111 Sundowners oraz F-5E / F Tiger II należących do Navy Fighter Weapons School. Jednostki te stanowiły istotną część udziału Marynarki Wojennej Stanów Zjednoczonych w filmie fabularnym z 1986 r. "TOPGUN", zapewniając udział w filmowych scenach walk powietrznych.. Co najmniej jeden z pokazanych F-14 ma fikcyjne oznaczenia. / Źródło zdjęcia: Autor: LCDR DAVID BARANAK. [Public domain], Wikimedia Commons

Jak możemy przeczyczytać na portalu independent.co.uk producenci filmu zamierzają się zabrać poważnie za realizację filmu "Top Gun II"

Jako dzień premiery ustalono 12 lipiec 2019 roku. Wcześniej była również podawana informacja, że pełny tytuł filmu będzie nawiązywał do głównej postaci z I części "Top Gun", czyli Mavericka. Wg. portalu Tom Cruise powiedział do jednego z dziennikarzy: "Zamierzam zacząć kręcić film prawdopodobnie w przyszłym roku. Wiem. To się dzieje. To na pewno się dzieje ... jesteś pierwszą osobą, której to powiedziałem. "

Nadal nie jest znana pełna obsada filmu oraz zarys scenariusza. W 1986 roku, kiedy nakręcono film, producenci mieli do dyspozycji całkiem ciekawy arsenał samolotów. Czasy się zmieniły, samoloty również. Czy w filmie zobaczymy też drony? Czy film zdoła przebić swojego poprzednika widownią i zyskami z wyświetleń w kinach ... zobaczymy w 2019 roku.

Kenny Loggins, który stworzył porywającą muzykę do filmu z 1986 roku jak widać jest pełen sił i pewnie dałby radę odmłodzić swoje hity do nowej wersji produkcji.

Źródło informacji: http://www.independent.co.uk/arts-entertainment/films/news/top-gun-2-release-date-maverick-paramount-a7819421.html

Tekst i tłumaczenie: Red / Aviation24.pl

Czytany 1663 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 10 lipiec 2017 12:30

Artykuły powiązane

 • Akredytacje prasowe na konferencję prasową filmu "Dywizjon 303".

  Konferencja prasowa rozpocznie odbędzie się 17 lutego 2018 roku o godz. 16:30 i zakończy o godz. 18:00. Uczestnicy konferencji prasowej otrzymają materiały związane z promocją filmu, min.: Making Of produkcji oraz zdjęcia. Po konferencji  będzie możliwość wykonania zdjęć Gwiazdom produkcji na tle ścianki prasowej.

  Zasady przyznawania akredytacji na Konferencję Prasową Filmu "Dywizjon 303":

  1. Prawo do akredytacji przysługuje JEDYNIE dziennikarzom definiowanym przez art. 7 ust. 2 pkt 1) ustawy z dnia 26 stycznia 1984 roku Prawa Prasowego.
  2. Ostateczny termin przesłania wniosku o akredytację upływa 14 lutego 2018 r.
  3. Akredytacje są bezpłatne, a ich liczba jest ograniczona. O przyznaniu akredytacji zostaną Państwo poinformowani drogą mailową do dnia 15 lutego 2018 roku.
  4. Po przyznaniu akredycji, aby wejść na koferencję, niezbędne jest okazanie oryginału legitymacji prasowej lub innego dokumentu tożsamości.
  5. Organizator zastrzega sobie prawo do odmownego rozpatrzenia wniosków o akredytację, bez podawania przyczyny.
  6. Akredytacje dotyczą tylko uczestnictwa w konferencji filmu "Dywizjon 303".

  Warunkiem KONIECZNYM do rozpatrzenia wniosku o akredytację jest przesłanie e-mail na adres:

  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  W wiadomości e-mail o tytule "Akredytacja Film Dywizjon 303" muszą się znaleźć następujące informacje:

  - imię i nazwisko

  - nazwa redakcji i adres www

  - nr legitymacji prasowej

  - adres mailowy (jeżeli inny niż przesłany e-mail)

  - telefon kontaktowy

  - rodzaj (prasa,radio,tv,www...etc)

  - rola w redakcji (dziennikarz, operator kamery...etc)

  cumulusy 2017

 • Mistrz akrobacji ​Artur Kielak wspiera film "​Dywizjon 303"​!​
  Zapraszamy do licytacji w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy ​​lotu z mistrzem podniebnych akrobacji!
 • Cumulusy 2017 Open Day z Filmem "Dywizjon 303". Wstęp wolny!

  3 lutego o godzinie 18:00 odbędzie się spotkanie z Finalistami plebiscytu Cumulusy 2017, aktorami filmu "Dywizjon 303" i Gośćmi Specjalnymi w Aviator Bar&Lounge na X piętrze Airport Hotel Okęcie, skąd rozpościera się przepiękny widok na Warsaw Chopin Airport i Warszawę.

 • Biało-Czerwone Iskry, Cumulusy 2017 i film "Dywizjon 303" - Zobaczcie film!

  Wielka gala plebiscytu Cumulusy 2017 już 17 lutego 2018 roku! Air Sports Promotion opublikował właśnie najnowszy film promujący plebiscyt, który będzie w 2018 roku jedną ze 100 imprez z okazji 100- lecia lotnictwa polskiego.

 • Cumulusy 2017 z filmem "Dywizjon 303". To będzie niezapomniany wieczór.

  Trzecia edycja ogólnopolskiego plebiscytu na 10 najlepszych, polskich sportowców lotniczych odbędzie się w roku 100-lecia polskiego lotnictwa. Będzie połączona z promocją filmu Dywizjon 303 i projektami towarzyszącymi, przygotowanymi specjalnie na 100-lecie lotnictwa polskiego.

 • Hubert Zumbach, syn Jana Zumbacha z wizytą w Polsce. Spotkał się z producentami filmu "Dywizjon 303".

  W listopadzie miało miejsce spotkanie z Hubertem, synem Jana Zumbacha - polskiego bohatera, najbardziej znanego pilota Dywizjonu 303. 

 • Muzeum 303 i Film "Dywizjon 303" podczas Nocy w Instytucie Lotnictwa 2017.

  Tym razem z mikrofonem portalu Aviation24.pl - Angelika Jarosławska - Ambasador filmu "Dywizjon 303", zadaje pytania przedstawicielom Muzeum 303, które powstaje pod Częstochową.

 • Film "Moje marzenie" otrzymał nagrodę Ministra Obrony Narodowej.

  Jak możemy przeczytać na stronie 22 Bazy Lotniczej w Malborku w dniach 17 - 20 października w Klubie 3. batalionu zmechanizowanego w Zamościu przeprowadzono Konkurs Filmów, Fotografii i Plastyki Wojska Polskiego Military Art, gdzie spotkali się najlepsi artyści sztuk wizualnych.

 • Opublikowano film z awaryjnego lądowania samolotu. Pasażerka uderzonego Suva bez większych obrażeń.

  Pilot Cessny 402B, który rozbił się na ruchliwej ulicy mieszkalnej w Petersburgu w środę 18 października 2017 r. informował służby naziemne, że zabrakło mu paliwa i musi szybko lądować na pobliskim lotnisku.

 • Czy L-39 z kamerą Shotover F1 UHD sfilmują nowego TOP GUN ?

  Oczywiście to czy sfilmują czy nie to nasze redakcyjne głośno-myślenie. Ze względu na zastosowaną technologię i wykorzystany samolot jest to jednak wielce prawdopodobne.

Skomentuj

Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji administratora.

Top