poniedziałek, 10 lipiec 2017 11:50

Top Gun II jeżeli faktycznie powstanie, będzie miał premierę w 2019 roku.

Napisane przez Aviation24.pl
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Formacja F-14A Tomcat z VF-51 Screaming Eagle i VF-111 Sundowners oraz F-5E / F Tiger II należących do Navy Fighter Weapons School. Jednostki te stanowiły istotną część udziału Marynarki Wojennej Stanów Zjednoczonych w filmie fabularnym z 1986 r. "TOPGUN", zapewniając udział w filmowych scenach walk powietrznych.. Co najmniej jeden z pokazanych F-14 ma fikcyjne oznaczenia. / Źródło zdjęcia: Autor: LCDR DAVID BARANAK. [Public domain], Wikimedia Commons Formacja F-14A Tomcat z VF-51 Screaming Eagle i VF-111 Sundowners oraz F-5E / F Tiger II należących do Navy Fighter Weapons School. Jednostki te stanowiły istotną część udziału Marynarki Wojennej Stanów Zjednoczonych w filmie fabularnym z 1986 r. "TOPGUN", zapewniając udział w filmowych scenach walk powietrznych.. Co najmniej jeden z pokazanych F-14 ma fikcyjne oznaczenia. / Źródło zdjęcia: Autor: LCDR DAVID BARANAK. [Public domain], Wikimedia Commons

Jak możemy przeczyczytać na portalu independent.co.uk producenci filmu zamierzają się zabrać poważnie za realizację filmu "Top Gun II"

Jako dzień premiery ustalono 12 lipiec 2019 roku. Wcześniej była również podawana informacja, że pełny tytuł filmu będzie nawiązywał do głównej postaci z I części "Top Gun", czyli Mavericka. Wg. portalu Tom Cruise powiedział do jednego z dziennikarzy: "Zamierzam zacząć kręcić film prawdopodobnie w przyszłym roku. Wiem. To się dzieje. To na pewno się dzieje ... jesteś pierwszą osobą, której to powiedziałem. "

Nadal nie jest znana pełna obsada filmu oraz zarys scenariusza. W 1986 roku, kiedy nakręcono film, producenci mieli do dyspozycji całkiem ciekawy arsenał samolotów. Czasy się zmieniły, samoloty również. Czy w filmie zobaczymy też drony? Czy film zdoła przebić swojego poprzednika widownią i zyskami z wyświetleń w kinach ... zobaczymy w 2019 roku.

Kenny Loggins, który stworzył porywającą muzykę do filmu z 1986 roku jak widać jest pełen sił i pewnie dałby radę odmłodzić swoje hity do nowej wersji produkcji.

Źródło informacji: http://www.independent.co.uk/arts-entertainment/films/news/top-gun-2-release-date-maverick-paramount-a7819421.html

Tekst i tłumaczenie: Red / Aviation24.pl

Czytany 2068 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 10 lipiec 2017 12:30

Artykuły powiązane

Top