Najnowsze informacje
niedziela, 23 lipiec 2017 14:03

Flying Legends 2017 w Duxford. Historia lotnictwa II WŚ w pigułce.

Napisane przez Aviation24.pl / Red
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Autor zdjęcia. Kamil Winek Autor zdjęcia. Kamil Winek

W połowie lipca w Duxford jak co roku odbywają się znane wszystkim historykom lotnictwa i nie tylko, pokazy lotnicze z udziałem samolotów z II Wojny Światowej.

Jak zapewniają organizatorzy już 25. edycji tego słynnego na całym świecie spektaklu, który odbył się w dniach od 8 do 16 lipca na lotnisku w Duxford, cieszą się one światową i niezrównaną prezentacją unikatowych typów samolotów rzadko już spotykanych na niebie w Wielkiej Brytanii czy innych częściach świata. Impreza Flying Legends kończy się finałowym przelotem formacji Balbo, gdzie wszystkie maszyny z II wojny światowej zbierają się na niebie, aby pozdrowić widzów w grupowym locie. Na tej imprezie każdy miłośnik lotnictwa historycznego znajdzie coś dla siebie: posłucha muzyki rozrywkowej z "tamtych lat", może napić się szklaneczki słynnego Pimms, zobaczy duże modele samolotów czy ujrzy piękne kopiety w stylu Pin-up.

Tak Organizatorzy reklamowali Flying Legends 2017 najlepszymi ujęciami z 2016 roku.

 

... a na tegorocznej imprezie był Kamil Winek, który udostępnił kilka zdjęć. Zapraszamy do oglądania:Publikacja: Na podstawie materiałów https://www.flyinglegends.com/ / zredagowane i tłumaczone - Aviation24.pl / Red
Autor zdjęć: Kamil Winek

Czytany 851 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 23 lipiec 2017 14:21

Artykuły powiązane

Skomentuj

Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji administratora.

Top