wtorek, 08 sierpień 2017 10:01

Wypadek śmigłowca ratunkowego. Niewiele brakowało do nieszczęścia.

Napisane przez Jakub Mrugała
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Źródło screen: https://www.youtube.com/watch?v=SBotAIhRid4 / Servus TV / Film umieszczony w publikacji (Embed). Źródło screen: https://www.youtube.com/watch?v=SBotAIhRid4 / Servus TV / Film umieszczony w publikacji (Embed).

W Wysokich Taurach w Austrii podczas akcji ratunkowej na wysokości ok. 3000 m.n.p.m. rozbił się helikopter służba ratunkowych. Na szczęście pilotom i alpiniście nic się nie stało. Na filmie widać jak niewiele zabrakło by maszyna po upadku na skały stoczyła się w kilkuset metrową przepaść.

Lotnisko Arlanda w Sztokholmie zostało zamknięte na ponad godzinę z powodu pojawienia się w jego bezpośredniej okolicy drona.

Holenderskie siły powietrzne były zmuszone poderwać z bazy parę dyżurnych F-16 by przechwyciły cywilną maszynę, która nie odpowiadała na wezwania kontroli lotów. Nie ujawniono o jaką maszynę chodziło.

Na lotnisku w Manchesterze awaryjnie lądował Dash8 linii Flybe z powodu zawału serca u drugiego pilota.

10 osób zostało rannych w tym 3 pasażerów w samolocie linii American Airlines z Aten do Filadelfii który tuż przed lądowaniem wpadł w obszar bardzo silnych turbulencji.

Na lotnisku w Nashville doszło do bardzo przykrej i niecodziennej sytuacji, około 200 sztuk bagażu zostało zalanych przez wodę, która wyciekła z uszkodzonej damskiej toalety usytuowanej nad sortownią bagażu linii Southwest.

Przegląd przygotował: Jakub Mrugała

Czytany 578 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 08 sierpień 2017 10:12

Artykuły powiązane

Skomentuj

Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji administratora.

Top