czwartek, 24 sierpień 2017 11:28

Tajfun Hato "tańczy" z samolotami na lotnisku w Hongkongu. Przegląd incydentów lotniczych

Napisane przez Jakub Mrugała
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Źródło screen: https://www.youtube.com/watch?v=dWqknaPzsog / Autor: Tony's - 24/7 Eyes Źródło screen: https://www.youtube.com/watch?v=dWqknaPzsog / Autor: Tony's - 24/7 Eyes

Dziś zaczniemy od najbardziej popularnych incydentów czyli przekierowań i wymuszonych lądowań.

B737 linii Norwegian z Dublina do Providence zawrócił do Dublina. Po 3 godzinach spalania paliwa nad Atlantykiem z powodu awarii APU, to już drugi przypadek awarii tego systemu w ostatnich dniach.

Dreamliner linii United z Zurychu do Waszyngtonu również wrócił na lotnisko po kilku godzinach z powodu obniżonego ciśnienia w kabinie. Po bezpiecznym lądowaniu w asyście wozów straży pożarnej został ewakuowany i dokładnie sprawdzony.

CRJ7 American Airlines z Chicago do Atlanty musiał awaryjnie lądować w St. Louis z powodu silnych turbulencji. 3 osoby zostały poszkodowane i przekazane służbom medycznym na lotnisku w St. Louis.

W samolocie tej samej linii z Los Angeles do Minneapolis pasażer próbował otworzyć drzwi na kilka minut przed lądowaniem. Poniżej film z zatrzymania mężczyzny pod wylądowaniu maszyny.

Lotnisko Stansted zostało ewakuowane z powodu podejrzanego pakunku.

Na południowych wschodzie Chin szalał tajfun Hato poniżej to co robił z samolotami zaparkowanymi na płycie postojowej lotniska w HongKongu.

Przegląd przygotował: Jakub Mrugała

Czytany 521 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 24 sierpień 2017 11:48

Artykuły powiązane

Skomentuj

Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji administratora.

Top