niedziela, 10 wrzesień 2017 15:55

Michał Gierlach po 3 latach wyrusza ponownie do Kolumbii.

Napisane przez Aviation24.pl
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Zdjęcie poglądowe: Autor: Autor: Javi zerep (Praca własna) [CC BY-SA 4.0 (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0)], Wikimedia Commons / Lot nad doliną Valle de Cauca Zdjęcie poglądowe: Autor: Autor: Javi zerep (Praca własna) [CC BY-SA 4.0 (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0)], Wikimedia Commons / Lot nad doliną Valle de Cauca

Ponieważ za polskim oknem dni coraz krótsze, temperatury spadają, czas poszukać atrakcyjnych miejsc do lotów paralotnią. Michał Gierlach już teraz nie siedzi z założonymi rękami i szuka takich miejsc w innych rejonach świata.

W tym roku po prawie 3 latach nieobecności chce znowu wyruszyć do Kolumbii. - Chętnych do ucieczki przed zimą nad rozgrzaną równikową ziemię zapraszam na wyprawę połączoną tradycyjnie z seminarium XC do doliny Valle de Cauca. - Pisze Michał na swoim profilu.

W przybliżonym terminie 22.01-6.02 chce z zebraną ekipą polecieć do północno-zachodniej części Ameryki Południowej.

- Roldanillo i Valle de Cauca to jedno z najwspanialszych miejsc do latania, w których byłem. Kombinacja latania w górach i po płaskim, bardzo dużo dni lotnych (3 lata temu na 30 dni lataliśmy 29 w tym samym okresie), soczyste chmury i mnogość opcji przelotow - to własnie te atuty przyciągają tu najlepszych pilotów z całego świata. Tej zimy zawita tu Superfinał Pucharu Świata. Do tego niesamowicie przyjaźni ludzie i pyszne owoce. - kontynuuje Michał Gierlach.

Źródło informacji: Na podstawie informacji od Michała Gierlacha

Czytany 780 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 10 wrzesień 2017 16:08

Artykuły powiązane

Top