piątek, 29 wrzesień 2017 12:39

ULC uruchomił specjalną infolinię dotyczącą praw pasażerów lotów odwołanych przez Ryanair.

Napisane przez ULC
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Wszyscy pasażerowie lotów odwołanych przez linię lotniczą Ryanair mogą zapytać o przysługujące im prawa pod dodatkowym numerem telefonu na infolinii ULC: 22 520 72 00.

Wybierając na infolinii cyfrę 0 można połączyć się z naszymi ekspertami, którzy poinformują o obowiązkach przewoźnika w przypadku odwołanego lotu oraz o prawach przysługujących pasażerom. Przypomnimy krok po kroku procedurę reklamacyjną i odpowiemy na wszelkie pytania związane z prawami pasażera w przypadkach odwołania, opóźnienia lotu lub odmowy przyjęcia na pokład. Te bowiem sytuacje są uregulowane przepisami unijnymi, których przestrzeganiem zajmuje się Urząd Lotnictwa Cywilnego.

Infolinia jest czynna w dni powszednie w godzinach pracy ULC: od 8:15 do16:15.

Pytania można również wysyłać drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Odpowiemy na wszystkie pytania w możliwie najkrótszym terminie.

Źródło informacji: http://www.ulc.gov.pl/pl/publikacje/wiadomosci/4274-specjalna-infolinia-oraz-kontakt-e-mailowy-dla-pasazerow-lotow-odwolanych-przez-ryanair

Czytany 577 razy Ostatnio zmieniany piątek, 29 wrzesień 2017 12:43

Artykuły powiązane

Skomentuj

Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji administratora.

Top