poniedziałek, 09 październik 2017 12:38

Wygraj podwójne zaproszenie na musical "Piloci"!

Napisane przez Aviation24.pl
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W teatrze muzycznym Roma w sobotę odbyła się premiera musicalu "Piloci". Pierwsi widzowie zobaczyli to wspaniałe przedstawienie, a kolejni już ustawiają się kolejce. Jak zapewne wiecie, większość biletów do końca roku została praktycznie wyprzedana. My jednak mamy dla Was niespodziankę: dwa podwójne zaproszenia na "Pilotów" na 17 i 18 października.

Dwie osoby, które polubią fanpage: https://www.facebook.com/aviation24pl oraz https://www.facebook.com/TeatrMuzycznyRoma/ , prześlą prawidłową odpowiedź na zadane pytanie w wymaganym terminie i zostaną wylosowane w naszym facebook'owym losowaniu będą miały okazję zabrać osobę towarzyszącą na ten spektakularny "lotniczo-muzyczny" pokaz.

Pytanie/zadanie konkursowe brzmi:
WIEMY, ŻE GŁÓWNYMI BOHATERAMI MUSICALU "PILOCI" SĄ NINA I JAN. GŁÓWNYM "BOHATEREM" JEST TEŻ SAMOLOT ... JAK SIĘ ON NAZYWA?

KONKURS KOŃCZY SIĘ 14 października 2017 roku o godzinie 20:00. Losowanie nagród odbędzie się do godziny 22:00 tego samego dnia.


Odpowiedzi prosimy udzielać w mailu adresowanym Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Prosimy o wpisanie w treści maila
- Imienia i Nazwiska;
- Odpowiedzi;
- Treść: ODPOWIEDŹ z umieszczoną poniżej klauzulą o treści: Akceptuję regulamin konkursu i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach przeprowadzenia konkursu, zgodnie z Ustawą z dn.29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami);

REGULAMIN KONKURSU:
1. Organizatorem konkursu jest portal AVIATION24.PL, a fundatorem nagród TEART ROMA.
2. Na poprawne odpowiedzi portal AVIATION24.PL czeka do dnia 14.10.2017 do godz. 20:00.
3. Odpowiedzi należy przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
4. Warunkiem wzięcia udziału w losowaniu jest przesłanie poprawnej odpowiedzi na zadane pytanie, polubienie portalów aviation24.pl i teatrroma.pl na Facebooku oraz wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby Konkursu.
5. W dniu 14.10.2017 między godziną 20:00 a 22:00 na facebook'owym fanpage portalu "Aviation24.pl" nastąpi losowanie dwóch nagród wśród osób, które udzieliły poprawnej odpowiedzi i spełniły warunek z pkt.4.
6. Osoby wylosowane w konkursie zostaną poinformowane o wygranej drogą mailową, a nagroda będzie do odebrania w Teatrze Roma w Warszawie tuż przed przedstawieniem tj. pierwszy termin to 17 października, a drugi to 18 października, oba przedstawienia odbędą się o godz. 19:00. Nie przysługuje wymiana zaproszenia na gotówkę lub inne nagrody.
7. Dane zwycięzców zostaną również opublikowane na stronie AVIATION24.PL oraz na stronie FACEBOOK.COM po odebraniu nagrody.

Czytany 2310 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 09 październik 2017 15:05

Artykuły powiązane

 • Drużyna z Politechniki Świętokrzyskiej wygrała European Rover Challenge.

  Drużyna "Impuls" z Politechniki Świętokrzyskiej w Kielcach zwyciężyła w czwartej edycji zakończonych w niedzielę w Starachowicach (Świętokrzyskie) międzynarodowych zawodów łazików marsjańskich European Rover Challenge. Nagrodę wręczył minister nauki i szkolnictwa wyższego, wicepremier Jarosław Gowin.

 • "Dywizjon 303. Historia prawdziwa". Byliśmy na prapremierze filmu.

  Wczoraj w warszawskim Multikinie, w Złotych Tarasach, miał miejsce przedpremierowy pokaz filmu "Dywizjon 303. Historia prawdziwa" produkcji Filmmedia SA. W czasie tej uroczystej premiery kompleks kinowy miał miejsce gościć wiele znamienitych gości, gwiazdy lotnictwa, telewizji, kina oraz media polskie i zagraniczne. Nasza redakcja również uczestniczyła w tym pokazie. Zapewne jesteście ciekawi jakie są nasze opinie na temat filmu..

 • Polskie Linie Lotnicze LOT przedłużają umowę dystrybucyjną z Amadeus.

  Amadeus i PLL LOT poinformowały o przedłużeniu umowy o współpracy. Polski przewoźnik będzie nadal docierać do klientów na całym świecie za pośrednictwem ogólnoświatowej sieci biur podróży Amadeus, co pomoże mu w realizacji strategii rozwoju. Informacje o cenach biletów, dostępności miejsc i rozkładach lotów PLL LOT będą dystrybuowane w sposób, który zapewni podróżującym spójną obsługę we wszystkich kanałach.

 • Bilety na sobotnie pokazy na wyczerpaniu. Ceny noclegów jak na Lazurowym Wybrzeżu.

  Centrum Informacji Turystycznej w Radomiu przeżywa szturm klientów chcących kupić bilet na Air Show, telefony nie przestają też dzwonić w sprawie miejsc noclegowych. Na lotnisku zameldowały się już pierwsze ekipy zagraniczne. Od środy będą przyloty kolejnych ekip i treningi, a w sobotę i niedzielę najefektowniejsze i największe w historii pokazy lotnicze.

 • Premiera nowego wydania książki "Sprawa honoru. Dywizjon 303 Kościuszkowski".

  Pasjonująca historia polskich pilotów, których odwaga i męstwo przyczyniły się do uratowania Anglii w czasie bitwy powietrznej w 1940 roku. To także opowieść o zaskakującej zdradzie, jakiej dopuścili się alianci pod koniec II wojny światowej.

 • Podczas Air Show w Radomiu bilety również będzie można kupić w kasach.

  Wychodząc naprzeciw prośbom widzów Air Show w Radomiu Organizatorzy informują, że w dniach pokazów (25 i 26 sierpnia 2018 r.) zostaną jednak uruchomione PUNKTY KASOWE PRZY WEJŚCIACH NA TEREN LOTNISKA.

 • "Eagle" - lądownik marsjański w finale międzynarodowego konkursu.

  Studenci z Politechniki Wrocławskiej zaprojektowali lądownik marsjański, który mógłby dostarczyć na Marsa nie tylko znaczny ładunek, ale także ludzi. „Eagle” - bo tak nazwali swój lądownik - powalczy w sierpniu w finale konkursu organizowanego przez The Mars Society i NASA.

 • Możesz wygrać bilety na lot do USA. Konkurs organizuje LOT i Mastercard.

  Konkurs LOT-u i Mastercard zachęca do ubiegania się o wizę do Stanów Zjednoczonych. Żeby wygrać bilety lotnicze do wybranego portu LOTu w USA i karty płatnicze o wartości 500 dolarów, wystarczy odpowiedzieć na pytania dotyczące wypełniania wniosku wizowego.

 • LOT poszukuje pilotów. Dalszy rozwój polskich linii lotniczych.

  Dynamicznie rozwijający się LOT planuje pozyskać do końca 2019 r. 300 dodatkowych pilotów do swoich baz operacyjnych w Warszawie i Budapeszcie. LOT poszukuje kapitanów i pierwszych oficerów na samoloty Bombardier Q400 i Embraer 170/190. Dla pilota z licencją i wymaganym nalotem przewoźnik sfinansuje koszty szkolenia na typ samolotu, czyli Type Rating. W związku z rozwojem LOT-u w ciągu trzech lat możliwe jest uzyskanie szkolenia na samolotach pasażerskich Boeinga: B737 i B787 Dreamliner.

 • Muzeum Sił Powietrznych usprawni sprzedaż biletów. Będą również elektroniczne.

  Muzeum Sił Powietrznych stopniowo wdraża nowe rozwiązania ułatwiające obsługę swoich widzów. Jednym z nich jest wprowadzenie elektronicznego systemu sprzedaży biletów – polegającego na komputeryzacji procesu sprzedaży zarówno biletów wstępu oraz pamiątek oferowanych przez sklep muzealny.

Top