poniedziałek, 09 październik 2017 12:38

Wygraj podwójne zaproszenie na musical "Piloci"!

Napisane przez Aviation24.pl
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W teatrze muzycznym Roma w sobotę odbyła się premiera musicalu "Piloci". Pierwsi widzowie zobaczyli to wspaniałe przedstawienie, a kolejni już ustawiają się kolejce. Jak zapewne wiecie, większość biletów do końca roku została praktycznie wyprzedana. My jednak mamy dla Was niespodziankę: dwa podwójne zaproszenia na "Pilotów" na 17 i 18 października.

Dwie osoby, które polubią fanpage: https://www.facebook.com/aviation24pl oraz https://www.facebook.com/TeatrMuzycznyRoma/ , prześlą prawidłową odpowiedź na zadane pytanie w wymaganym terminie i zostaną wylosowane w naszym facebook'owym losowaniu będą miały okazję zabrać osobę towarzyszącą na ten spektakularny "lotniczo-muzyczny" pokaz.

Pytanie/zadanie konkursowe brzmi:
WIEMY, ŻE GŁÓWNYMI BOHATERAMI MUSICALU "PILOCI" SĄ NINA I JAN. GŁÓWNYM "BOHATEREM" JEST TEŻ SAMOLOT ... JAK SIĘ ON NAZYWA?

KONKURS KOŃCZY SIĘ 14 października 2017 roku o godzinie 20:00. Losowanie nagród odbędzie się do godziny 22:00 tego samego dnia.


Odpowiedzi prosimy udzielać w mailu adresowanym Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Prosimy o wpisanie w treści maila
- Imienia i Nazwiska;
- Odpowiedzi;
- Treść: ODPOWIEDŹ z umieszczoną poniżej klauzulą o treści: Akceptuję regulamin konkursu i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach przeprowadzenia konkursu, zgodnie z Ustawą z dn.29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami);

REGULAMIN KONKURSU:
1. Organizatorem konkursu jest portal AVIATION24.PL, a fundatorem nagród TEART ROMA.
2. Na poprawne odpowiedzi portal AVIATION24.PL czeka do dnia 14.10.2017 do godz. 20:00.
3. Odpowiedzi należy przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
4. Warunkiem wzięcia udziału w losowaniu jest przesłanie poprawnej odpowiedzi na zadane pytanie, polubienie portalów aviation24.pl i teatrroma.pl na Facebooku oraz wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby Konkursu.
5. W dniu 14.10.2017 między godziną 20:00 a 22:00 na facebook'owym fanpage portalu "Aviation24.pl" nastąpi losowanie dwóch nagród wśród osób, które udzieliły poprawnej odpowiedzi i spełniły warunek z pkt.4.
6. Osoby wylosowane w konkursie zostaną poinformowane o wygranej drogą mailową, a nagroda będzie do odebrania w Teatrze Roma w Warszawie tuż przed przedstawieniem tj. pierwszy termin to 17 października, a drugi to 18 października, oba przedstawienia odbędą się o godz. 19:00. Nie przysługuje wymiana zaproszenia na gotówkę lub inne nagrody.
7. Dane zwycięzców zostaną również opublikowane na stronie AVIATION24.PL oraz na stronie FACEBOOK.COM po odebraniu nagrody.

Czytany 1807 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 09 październik 2017 15:05

Artykuły powiązane

Skomentuj

Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji administratora.

Top