wtorek, 10 październik 2017 09:50

ICAO Next Generation of Aviation Professionals.

Napisane przez ULC
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W dniach 27-28 listopada 2017 r. w Montrealu odbędzie się Światowy Szczyt ICAO Next Generation of Aviation Professionals (NGAP). Celem NGAP jest zapewnienie odpowiedniej liczby wykwalifikowanych i kompetentnych specjalistów z dziedziny lotnictwa, którzy będą w przyszłości obsługiwać, zarządzać i utrzymywać międzynarodowy system transportu lotniczego.

Światowy Szczyt ICAO NGAP ma zapewnić wyjątkową okazję do promowania koordynacji i współpracy pomiędzy wspólnotą lotniczą, edukacją i sektorem pracy w celu opracowania strategii i narzędzi do angażowania i zatrzymywania kolejnych generacji specjalistów w sektorze lotnictwa.

Do udziału w Szczycie zachęca się przedstawicieli ministerstw zajmujących się transportem oraz edukacją, instytucje akademickie, osoby zajmujące się zarządzaniem zasobami ludzkimi w sektorze lotniczym, instytucje szkolące itp. oraz, w szczególności, kobiety, studentów i ekspertów w sektorze lotniczym.  

Program oraz formularz rejestracji online na wydarzenie dostępne są pod adresem: https://www.icao.int/Meetings/NGAPGS-Montreal/Pages/default.aspx. Rejestracji można dokonywać w terminie do 27 października 2017.

Źródło informacji: http://www.ulc.gov.pl/pl/247-aktualnosci/4275-icao-next-generation-of-aviation-professionals

Czytany 284 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 10 październik 2017 09:57

Artykuły powiązane

Skomentuj

Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji administratora.

Top