piątek, 13 październik 2017 14:08

Star Alliance wskazał zwycięzców konkursu dla milowych milionerów.

Napisane przez PLL LOT
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W ramach obchodów 20-lecia istnienia sojuszu Star Alliance zorganizował internetowy konkurs. Każdy z 21 zwycięzców w ramach programów poszczególnych członków sojuszu otrzyma milion mil. Zasilą one wybrane przez niego konto programu Frequent Flyer.

Niezależne grono wybrało zwycięskich uczestników spośród dużej liczby zgłoszeń przedstawiających doświadczenia kulturowe z całego świata: poprzez motywy nawiązujące m.in. do Wielkiego Kanionu w Stanach Zjednoczonych, starożytnych ludów Ameryki Południowej, najpiękniejszych miast Europy, zdumiewających kultur Afryki oraz dzikiej żywiołowości Azji i południowego Pacyfiku. Mapa prezentująca zwycięskie zgłoszenia znajduje się na stronie internetowej Star Alliance pod adresem: www.staralliance.com/mileagemillionaire

Konkurs rozpoczął się 14 maja br., czyli w 20. rocznicę powstania sojuszu, i trwał do 31 lipca 2017 r. Motywem przewodnim był slogan „Connecting People and Cultures” promujący związki między ludźmi i kulturami. Żeby wziąć w nim udział uczestnicy musieli przesłać swoje zdjęcie profilowe lub selfie wraz z fotografią ich ulubionego doświadczenia kulturowego. Dzięki dedykowanemu narzędziu do obróbki zdjęć później łączono te dwie fotografie, tworząc nakładkę, która stanowiła zgłoszenie do konkursu. Następnie uczestnicy dostarczali krótki opis doświadczenia kulturowego, uzasadniając jego wyjątkowość. Przy wyborze zwycięzców pod uwagę były brane zarówno tekst, jak też zdjęcie.

Wszystkie zgłoszenia można znaleźć na specjalnej mapie na stronie internetowej Star Alliance www.staralliance.com/en/explore Zgodnie z zasadami konkursu z tej mapy mogą korzystać inni klienci, traktując ją jako źródło inspiracji. 

Także każda z 28 linii lotniczych należących do Star Alliance wskazała swoje lokalne doświadczenie kulturowe w ramach własnych kierunków. Dotyczyły one tak różnych dziedzin jak np. malowanie tradycyjnej glazury w Portugalii, domowa kuchnia Shenzhen w Chinach, czy zbiorowa niedzielna przejażdżka rowerowa mieszkańców Bogoty ulicami ich miasta. 

Pięć linii lotniczych będących założycielami sojuszu — Air Canada, Lufthansa, Scandinavian Airlines, THAI i United — posunęło się o krok dalej i rzuciło współpracującemu z National Geographic podróżnikowi Robertowi Reidowi wyzwanie w postaci ich własnych wyjątkowych doświadczeń kulturowych. Zostały one sfilmowane, dzięki czemu powstał z nich krótki serial dokumentalny składający się z pięciu krótkich wideoklipów.

Źródło informacji i zdjęć: PLL LOT

Czytany 420 razy Ostatnio zmieniany piątek, 13 październik 2017 14:13

Artykuły powiązane

 • "OdLOTowa praca na Wakacje". LOT zatrudnia na Lotnisku Chopina.

  LOT stworzy kilkadziesiąt miejsc pracy na Lotnisku Chopina przy obsłudze rejsów w szczycie sezonu letniego. Przewoźnik zamierza zapewnić swoim pasażerom jeszcze wyższy komfort podróży i jak największą płynność operacji w najtrudniejszym dla linii lotniczych okresie wakacyjnym.

 • Linie lotnicze LOT pdsumowały wyniki połączeń do Izraela.

  Decyzja o zwiększeniu częstotliwości i uruchomieniu nowych tras z Polski do Izraela okazała się słuszna pod względem biznesowym. W lutym średnie wypełnienie samolotów LOT-u wykonujących połączenia z pięciu polskich portów do Tel Awiwu wyniosło prawie 80 proc.Nowe rejsy LOT-u do Tel Awiwu z Wrocławia, Gdańska, Poznania i Lublina uruchomione w czerwcu ubiegłego roku, zyskały dużą popularność wśród pasażerów z Polski, a sam Izrael stał się jednym z najchętniej wybieranych kierunków podróży spośród szerokiej oferty połączeń LOT-u.

 • Pjongczang, Tokio i Pekin. LOT zabierze Paraolimpijczyków na trzy kolejne igrzyska w Azji.

  LOT został oficjalnym przewoźnikiem polskiej reprezentacji paraolimpijskiej. Sportowcy polecą do Korei Południowej Dreamlinerem już 2 marca. W ramach współpracy z Polskim Komitetem Paraolimpijskim LOT zabierze zawodników w sumie na trzy kolejne igrzyska w Azji: tegoroczne zimowe w Pjongczangu, letnie w Tokio w 2020 r. i zimowe w Pekinie w 2022 r.

 • Polskie Linie Lotnicze LOT partnerem Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Chełmie.

  Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Chełmie podpisała porozumienie o współpracy z Polskimi Liniami Lotniczymi LOT. Dzięki temu studenci będą mogli zdobyć praktyczne doświadczenie i podjąć pracę w narodowej linii lotniczej.

 • LOT ogłasza połączenie do Hanoweru. To już ósmy port przewoźnika w Niemczech.

  Od 4 czerwca LOT uruchomi nową trasę między Warszawą a Hanowerem: dwa razy dziennie. Rozkład został dobrany tak, żeby umożliwić pasażerom z Europy Środkowo-Wschodniej, Azji i Ameryki Północnej wygodną podróż do tego ważnego ośrodka biznesowego w Niemczech. Bilety weszły właśnie do sprzedaży.

 • Od lipca z Warszawy do Zaporoża. To już dziewiąta trasa LOT-u na Ukrainie.

  Od 2 lipca LOT uruchomi bezpośrednie połączenie między Warszawą a Zaporożem - sześć razy w tygodniu. To już dziewiąta trasa LOT-u na Ukrainę. Bilety są od dziś w sprzedaży. Ponadto LOT zwiększa częstotliwość między Warszawą a portem lotniczym Kijów-Żuliany.

 • LOT zwiększy częstotliwość lotów do Berlina i wielu innych połączeń.

  Polski przewoźnik dokłada trzeci codzienny rejs między Warszawą a Berlinem. Od 1 lipca między stolicami Polski i Niemiec LOT zaoferuje w sumie 20 połączeń tygodniowo. Jednocześnie zwiększa częstotliwość na 24 innych trasach Od początku grudnia ubiegłego roku polski przewoźnik lata z Warszawy do Berlina i z powrotem dwa razy dziennie. Teraz w celu budowy pełnej oferty pasażerskiej LOT zwiększa swoją obecność na tej trasie. 

 • Billund - miasteczko LEGO. Piąty kierunek LOT-u w Skandynawii.

  To już piąty kierunek w Skandynawii obsługiwany przez LOT. Połączenia będą odbywały się przez cały tydzień, w tym od poniedziałku do piątku dwa razy dziennie. Pierwszy rejs z Warszawy do Billund zaplanowany jest na 2 lipca.

 • Od czerwca LOT będzie latał do Skopje i Podgoricy.

  Od 1 czerwca polski przewoźnik uruchomi pierwsze bezpośrednie rejsy do stolicy Macedonii. Tego samego dnia ruszą regularne rejsy do głównego miasta Czarnogóry. Tym samym LOT oferuje swoim pasażerom już 12 kierunków na Bałkanach. Jednocześnie wystartował drugi etap kampanii wizerunkowej przewoźnika  LOT konsekwentnie rozwija ofertę na południu Europy.

 • Port Lotniczy Zielona Góra - Babimost zaprasza do udziału w konkursie walentynkowym.

  Miłość może być podróżą i to odlotową! Z okazji Walentynek Port Lotniczy Zielona Góra-Babimost zaprasza do udziału konkursie. Do wygrania m.in. ipad i bilety lotnicze. Prace można przesyłać do 11 lutego. Liczy się kreatywność.

Skomentuj

Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji administratora.

Top