wtorek, 17 październik 2017 13:25

Konferencja Bezpieczeństwa w Lotnictwie Cywilnym 2017. Poznajcie Agendę.

Napisane przez ULC
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Uprzejmie informujemy, że w dniach 26-27 października 2017 r. na Uczelni Łazarskiego w Warszawie odbędzie się Konferencja Bezpieczeństwa w Lotnictwie Cywilnym poświęcona zarobkowym przewozom lotniczym (CAT) i lotnictwu ogólnemu (GA) organizowana przez Urząd Lotnictwa Cywilnego.

Podczas konferencji zostanie m.in. przedstawiona prezentacja dotycząca pokazów lotniczych, wraz z analizą i oceną minionego sezonu 2017.

Będzie to kolejna jesienna konferencja podczas której omówimy zagadnienia związane m. in. z nadzorem nad podmiotami oraz różnymi aspektami bezpieczeństwa w lotnictwie cywilnym.

Zapraszamy do zapoznania się z agendą konferencji oraz do uczestnictwa wszystkich zainteresowanych.

Zachęcamy także do przesyłania tematów oraz zagadnień, które Państwa zdaniem warto przedyskutować. Można to zrobić wysyłając je na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Konferencja będzie miała charakter otwarty.

W ramach konferencji zostanie również odnowiona deklaracja Just Culture – serdecznie zapraszamy Państwa do podpisania dokumentu potwierdzającego wolę budowania kultury bezpieczeństwa w swoich organizacjach – w tej sprawie prosimy o kontakt pod adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Źródło informacji i zdjęć: http://www.ulc.gov.pl/pl/publikacje/wiadomosci/4276-konferencja-bezpieczenstwa-w-lotnictwie-cywilnym-2017-agenda

Czytany 346 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 17 październik 2017 13:28

Artykuły powiązane

Skomentuj

Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji administratora.

Top