niedziela, 05 listopad 2017 12:54

Ryanair wystartował z 15 nowymi trasami z Krakowa.

Napisane przez Ryanair Press Room
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Linia lotnicza Ryanair 3 listopada świętowała uruchomienie 15 nowych tras z Krakowa. Po połączeniu do Frankfurtu, ruszają Ateny, Barcelona, Berlin, Frankfurt, Glasgow, Gӧteborg, Lizbona, Malmo, Marrakesh, Marsylia, Neapol, Norymberga, Praga, Sewilla oraz Tel Awiw. W sezonie zimowym Ryanair oferuje w Krakowie 50 tras, w tym aż 15 nowych.

Z okazji uruchomienia nowych połączeń z Krakowa, Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety na podróż w listopadzie i grudniu już od 39 zł. Bilety w promocyjnej cenie dostępne są na Ryanair.com jedynie do wtorku (7 listopada) do północy. Olga Pawlonka, Sales & Marketing Manager na Europę Środkowo-Wschodnią, powiedziała: “Nadszedł sezon zimowy, a wraz z nim start aż 15 nowych połączeń z Krakowa. Klienci z Małopolski oraz turyści mają do dyspozycji łącznie 50 tras Ryanaira w sezonie zimowym.   

Radosław Włoszek, Prezes Zarządu Kraków Airport powiedział:

„Jestem przekonany, że coraz bardziej zdywersyfikowana siatka połączeń Kraków Airport, w tym rozwój bazowego przewoźnika, ułatwi mieszkańcom Małopolski i Krakowa dotarcie do najdalszych zakątków Starego Kontynentu, a także do Afryki i Azji.  Kraków także zimą będzie chętnie odwiedzany przez turystów i przedsiębiorców.”

Źródło informacji i zdjęć: Ryanair Press Room

Czytany 252 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 05 listopad 2017 13:05

Artykuły powiązane

Skomentuj

Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji administratora.

Top