środa, 08 listopad 2017 11:52

Ryanair wprowadza nowe inicjatywy w ramach realizacji 4. roku programu „Always Getting Better”.

Napisane przez Ryanair Press
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Linia lotnicza Ryanair wczoraj poinformowała o wprowadzeniu nowych inicjatyw w ramach realizacji 4. roku programu „Always Getting Better”.

 • Nowa strona oraz aplikacja Ryanair Rooms
 • Chińska wersja językowa strony Ryanair.com
 • Spersonalizowana strona internetowa Ryanair.com
 • Ryanair Tickets (możliwość zakupu biletów na eventy)
 • Loty łączone na lotnisku w Porto (od stycznia)

Ryanair wprowadził duże zmiany na stronie Ryanair Rooms, oferując swoim klientom szeroki wybór hoteli, hosteli, pensjonatów, willi oraz B&B w najniższych cenach. Ryanair wprowadził także chińską wersję językową strony internetowej www.ryanair.com/cn/zh  (19 wersja językowa), ułatwiając chińskojęzycznym klientom rezerwację tanich lotów po Europie.

Klienci, którzy przystąpili do MyRyanair (logując się na stronie) mogą korzystać z nowej spersonalizowanej strony internetowej Ryanair.com. Mają wówczas łatwy dostęp do wyników ostatnich wyszukiwań, a produkty, które Ryanair proponuje są oparte o ostatnie usługi dodatkowe, z których pasażer korzystał. Nasi klienci mogą liczyć na kolejne udogodnienia wkrótce.

Ryanair Tickets to nowa opcja dostępna na Ryanair.com. We współpracy z Coras, oferujemy naszym klientom bilety na przedstawienia jak London West End shows, a już wkrótce w sprzedaży znajdą się bilety na kolejne eventy.

Ryanair wprowadzi także od stycznia 2018r. loty łączone na lotnisku w Porto, rozszerzając siatkę połączeń o kolejne 20 kierunków. Pasażerowie będą mogli podróżować bez konieczności opuszczania strefy zastrzeżonej lotniska, a także odbioru i ponownego nadania bagażu.

Do tej pory wprowadziliśmy loty transatlantyckie (we współpracy z Air Europa), zintegrowaliśmy system płatności z Apple Pay, podpisaliśmy także umowę partnerską ze stowarzyszeniem Erasmus Student Network oferując studentom Erasmusa liczne przywileje.

W Lizbonie, na forum Web Summit, Kenny Jacobs z Ryanaira powiedział:

“Cieszymy się mogąc wprowadzić nowe inicjatywy w ramach realizacji 4. roku programu “Always Getting Better”. Ryanair Rooms, chińska wersja strony internetowej, speronalizowana strona Ryanair.com oraz Ryanair Tickets to nasze ostatnie kroki, które umożliwią nam stanie się ‘Amazonem Podróży’. Jesteśmy przekonani, że udogodnienia te znacznie usprawnią podróżowanie naszym 129 milionom pasażerów. Od stycznia zaproponujemy także loty łączone na lotnisku w Porto, a tym samym zaoferujemy połączenia na 20 nowych trasach. Nadal będziemy oferowali loty w najniższych cenach, w ramach najszerszej siatki połączeń w Europie przy najwyższym w branży współczynniku punktualności.”

Źródło informacji i zdjęć: Ryanair Press

Czytany 703 razy Ostatnio zmieniany środa, 08 listopad 2017 11:57

Artykuły powiązane

 • Wizz Air zamknie bazę w Poznaniu. Optymalizacja siatki połączeń.

  Wizz Air, jedna z najszybciej rozwijających się linii lotniczych w Europie i największy niskokosztowy przewoźnik w Europie Środkowo-Wschodniej, ogłasza dzisiaj dostosowanie siatki połączeń i plany optymalizacji działalności w Polsce w odpowiedzi na zmieniające się potrzeby i oczekiwania klientów. 30 marca 2019 roku zostanie zamknięta baza linii w Poznaniu, natomiast jeden Airbus A320 zostanie dodany do gdańskiej floty. Ponadto Wizz Air wprowadza całą letnią ofertę na 2019 rok dla Polski. Bilety na nowe połączenia są dostępne już w sprzedaży na wizzair.com, a ich ceny rozpoczynają się od 39 złotych*.

 • Dzisiaj 24-godzinny strajk pilotów Ryanaira.

  Niemiecki związek pilotów Vereinigung Cockpit (VC) zapowiedział na dziś 12 września 24-godzinny strajk. Odwołane będą wszystkie loty przewoźnika rozpoczynające się na lotniskach w Niemczech. Piloci walczą o poprawę warunków pracy. Twierdzą, że pomimo wyraźnego sygnału dla zarządu Ryanair, jakim były sierpniowe strajki, obecnie utrzymuje się zastój przy stole negocjacyjnym.

 • Do Bordeux i Hamburga prosto z Krakowa w sezonie lato 2019.

  Ryanair ogłosił dwa nowe połączenia z Krakowa  do  Bordeaux  we Francji i Hamburga w Niemczech na sezon Lato 2019. Przewoźnik poinformował również, że nowości z sezonu zima 2018/2019 tj. Amman w Jordanii, Lwów i Kijów na Ukrainie zostaną również w siatce połączeń Kraków Airport w sezonie Lato 2019.

 • Piloci Ryanaira we Włoszech głosują za przyjęciem zbiorowego układu pracy.

  Ryanair poinformował wczoraj, że jego włoscy piloci w przeważającej większości zagłosowali za przyjęciem nowego, zbiorowego układu pracy, który został wynegocjowany i podpisany przez Ryanaira oraz ANPAC (włoskie stowarzyszenie pilotów lotniczych) w dniu 9 sierpnia.

 • Koniec strajków Ryanair – pozostaje nieuregulowany rachunek na 78 mln euro.

  Tegoroczny sezon wakacyjny obfitował w poważne zakłócenia w ruchu lotniczym w całej Europie. Problemy spowodowane odwołanymi bądź opóźnionymi lotami wynikały głównie ze strajków personelu Ryanair. Po prawie dwóch miesiącach linie lotnicze doszły jednak do porozumienia z irlandzkim związkiem pilotów FORSA. Nieuregulowaną kwestią pozostają nadal należne odszkodowania dla ponad 270 000 pasażerów, których wysokość sięga 78 mln euro.

 • Ryanair podjął współpracę z Air Malta. Wspólna sprzedaż biletów.

  Ryanair poinformował dzisiaj o podjęciu współpracy z Air Malta. Dzięki niej 139 milionów pasażerów Ryanaira będzie mogło dokonać rezerwacji lotów liniami Air Malta na stronie internetowej Ryanair.com. Od dziś w spredaży znalazło się 21 tras do 8 krajów w Afryce, Azji i Europie, w tym do Rosji oraz Tunezji.

 • Kolejne problemy pasażerów Ryanair – walka o odszkodowania za odwołane loty może nie być łatwa.

  Ryanair, jeden z najpopularniejszych niskokosztowych przewoźników, ma dalsze kłopoty związane z protestami pracowników. Z powodu kolejnych strajków pilotów, tym razem ze Szwecji, Belgii i Irlandii, w dniu 10 sierpnia 2018 r. firma odwołała sześć lotów z Polski, w tym z lotnisk w Warszawie-Modlinie, Krakowie i Gdańsku oraz sześć lotów do tych miast. 6 sierpnia decyzję o strajku mają podjąć również niemieccy i holenderscy piloci. Strajk personelu, który odbył się w miniony piątek, 3 sierpnia, dotknął 3 500 pasażerów, których loty zostały odwołane. Co oznaczają kolejne strajki dla pasażerów? Odwołane loty, opóźnione podróże oraz trudną walkę o odszkodowania.

 • Ryanair nie ma prawa odmawiać wypłaty odszkodowań za strajki personelu.

  Ryanair stara się uniknąć odpowiedzialności wynikającej z decyzji Europejskiego Trybunału Sprawiedliwości. Prawo jest prawem – pasażerowie dotknięci utrudnieniami wynikającymi ze strajku personelu są uprawnieni do odszkodowań za opóźnione i odwołane loty.

 • ULC przypomina o prawach pasażerów w sytuacji odwołanego lotu.

  W związku z licznymi publikacjami dotyczącymi odwołanych lotów przewoźnika lotniczego Ryanair w dniach 25-26 lipca br. Urząd Lotnictwa Cywilnego (ULC) przypomina, jakie prawa przysługują pasażerowi w takiej sytuacji.

 • Ryanair uznaje Niemiecki Związek Zawodowy Załóg Pokładowych Ver.Di.

  Ryanair, wczoraj poinformował o podpisaniu umowy ze związkiem zawodowym Ver.di i uznaniu już trzeciego związku zawodowego załóg pokładowych. Ver.di będzie od teraz ciałem reprezentującym załogi pokładowe zbazowane w Niemczech zatrudnione bezpośrednio przez Ryanair.

Top