środa, 22 listopad 2017 11:29

Konferencja Innowacyjna Europa 2017 - Fly me to Mars.

Napisane przez WPT
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Wrocławski Park Technologiczny serdecznie zaprasza na konferencję Innowacyjna Europa 2017 – Fly me to Mars organizowaną wspólnie przez Wrocławski Park Technologiczny oraz Koalicję na rzecz Polskich Innowacji w dniach 23-24 listopada 2017 w Centrum Kongresowym Politechniki Wrocławskiej, przy ul. Janiszewskiego 8.

Będzie to okazja do dyskusji nad najważniejszymi wyzwaniami dla ekosystemu innowacji w Polsce i regionie. Na konferencji spotka się ponad 300 reprezentantów środowiska innowacji: naukowców, przedsiębiorców, przedstawicieli administracji, organizacji pozarządowych, instytucji wsparcia biznesu. Głównymi mówcami tegorocznej konferencji będą Artur Chmielewski z NASA oraz prof. Mark McCaughrean z Europejskiej Agencji Kosmicznej.

Szczególne miejsce w ramach konferencji zajmuje ścieżka Big Science, której nadrzędnym celem jest wzmocnienie uczestnictwa polskich firm i instytucji w kontraktach realizowanych w ramach dużych międzynarodowych projektów tzw. Big Science.

W razie zainteresowania udziałem uprzejmie prosimy o informację na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Więcej informacji na stronie: http://www.fm2mars.com/.

Źródło informacji i grafiki: Wrocławski Park Technologiczny S.A.

Czytany 455 razy Ostatnio zmieniany środa, 22 listopad 2017 11:34

Artykuły powiązane

Skomentuj

Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji administratora.

Top