środa, 22 listopad 2017 12:23

Można już obejrzeć Malucha dla Toma Hanksa na Lotnisku Chopina.

Napisane przez Lotnisko im. Fryderyka Chopina
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Źródło zdjęcia: https://www.facebook.com/Bielsko-Bia%C5%82a-dla-Toma-Hanksa-1733378546980494/ Źródło zdjęcia: https://www.facebook.com/Bielsko-Bia%C5%82a-dla-Toma-Hanksa-1733378546980494/
Tylko do czwartku, 23 listopada na Lotnisku Chopina w Warszawie w hali odlotów pomiędzy strefami D i E, przy strefie PLL LOT będzie można odwiedzać ekspozycję wyjątkowego Fiata 126p, który za kilka dni poleci bezpośrednio do Los Angeles, gdzie zostanie wręczony wybitnemu hollywoodzkiemu aktorowi Tomowi Hanksowi.
Monika Jaskólska, organizatorka akcji „Bielsko-Biała dla Toma Hanksa” spotkała się z aktorem w USA. Zorganizowała zbiórkę pieniędzy na zakup i renowację malucha, który w założeniu miał być prezentem dla aktora i sposobem na promocję miasta. Zakup pojazdu sfinansował ostatecznie kierowca rajdowy Rafał Sonik, a pieniądze zebrane podczas akcji charytatywnej trafiły na rzecz Szpitala Pediatrycznego w Bielsku-Białej „Nie wypada nie pomagać”.

Dzięki wsparciu wielu partnerów akcji, kultowe auto zostało wyremontowane, a jego wyjątkowa wersja podróżowała wraz ze skarbonką po całej Polsce.  Lotnisko Chopina umożliwiając ekspozycję tego unikatowego Malucha dołącza się do akcji „Nie wypada nie pomagać”.

Serdecznie zachęcamy do obejrzenia ekspozycji na Lotnisku Chopina oraz dołączenia do akcji „Nie wypada nie pomagać”.

Źródło informacji i zdjęcia: Port Lotniczy im. Fryderyka Chopina
Czytany 417 razy Ostatnio zmieniany środa, 22 listopad 2017 12:37

Artykuły powiązane

Skomentuj

Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji administratora.

Top