piątek, 01 grudzień 2017 08:41

Nowy symulator A320 NEO na lotnisku w Amsterdamie.

Napisane przez Flight Simulation Company
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Flight Simulation Company (FSC) z dumą informuje o zakupie nowego symulatora lotu Airbus A320NEO, który dołączy do obecnego parku 12 symulatorów typu full flight w centrum szkoleniowym FSC w Amsterdamie. Urządzenie będzie wyposażone w standardową wersję Airbus 2.0 NEO i CEO oraz 4 dostępne typy silników.

Symulator typu full flight, z serii CAE 7000XR, wyposażony dodatkowo w najnowszy innowacyjny system wizualny CAE Tropos 6000XR, będzie gotowy do szkoleń w pierwszej połowie 2018 roku. Ponadto pozostałe symulatory A320 znajdujące się obecnie w centrum szkoleniowym FSC zostaną zaktualizowane do wersji Airbus 2.0 CEO i będą posiadały najnowszą wersję systemu wizualnego CAE Tropos 6000XR. Dodając symulator Airbus A320 CEO / NEO i aktualizując obecne symulatory A320, FSC wyprzedza stale zmieniające się wymagania szkoleniowe linii lotniczych. Wysiłki te są częścią strategii FSC mającej na celu wsparcie naszych obecnych i przyszłych klientów poprzez dalsze rozszerzenie oferty o możliwości szkolenia na symulatorach oraz świadczenia usług w zakresie kompleksowych programów szkoleniowych.

Oferta usług w zakresie szkoleń na typ A320 obejmuje: pełny pakiet szkoleniowy dostosowany do wymogów linii lotniczej w oparciu o symulatory full flight typu A320CEO / NEO: zgodne z wymogami EASA pełne szkolenie na dany typ (Type Rating) oraz okresowe szkolenia zgodne z wymogami operatora (recurrent training). Strategia FSC zakłada poszerzenie portfolia szkoleń dla załóg i personelu pokładowego, w celu wsparcia obecnych jak i nowych klientów dzięki wysokiej jakości, inteligentnym rozwiązaniom szkoleniowym, wpisując się tym w ciąż rosnące zapotrzebowanie ze strony rynku szkoleń lotniczych.

.........................................................................................................................................................

O FSC

Flight Simulation Company (FSC) oferuje szeroką gamę usług szkoleniowych dla linii lotniczych, zarówno usługi dry jak i wet lease, w oparciu o symulatory typu full flight (FFS) jak i stacjonarne urządzenia do szkoleń (FTD) dla najpopularniejszych typów samolotów: Airbus A320 CEO i NEO, A330; Boeing B737CG, B737NG, B747-400, B767, B777, B787, Embraer 170/190 oraz Dornier 328J. Dział szkoleń ATO (Approved Training Organisation) prowadzi szkolenia dla załóg pokładowych, w tym szkolenia w zakresie bezpieczeństwa, kursy specjalistyczne oraz pełny program pozyskania i wyszkolenia pilotów. Wszystkie programy dostosowane są do specyficznych wymogów ponad 100 linii lotniczych, obecnych partnerów FSC.

FSC posiada 14 symulatorów typu full flight oraz 2 FTD zlokalizowane w głównej siedzibie FSC na lotnisku Schiphol Airport, w Mönchengladbach (Niemcy) oraz w Budapeszcie (do wyłącznego użytku linii lotniczej Wizz Air).

Źródło informacji i zdjęcia: Flight Simulation Company / Airbus Press Room

Czytany 261 razy Ostatnio zmieniany piątek, 01 grudzień 2017 08:44

Artykuły powiązane

Skomentuj

Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji administratora.

Top