wtorek, 12 grudzień 2017 11:08

100 skoków spadochronowych po 100 wózków inwalidzkich. Rozpoczęcie bardzo ważnego projektu.

Napisane przez Aviation24.pl
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Źródło zdjęcia: Galeria FB - Tomasz Kozłowski Źródło zdjęcia: Galeria FB - Tomasz Kozłowski

PROJEKT 100, to próba wykonania 100 skoków spadochronowych jednego dnia. Głównym jego celem jest zebranie miliona złotych na zakup 100 specjalistycznych wózków inwalidzkich dla 100 cierpiących dzieci.

Patronem projektu jest jedyny polski kosmonauta Generał Mirosław Hermaszewski, który po raz kolejny wspiera realizowane przeze mnie działania. - pisze na swoim profilu FB Tomasz Kozłowski.

- Skoki odbędą się 21 czerwca 2018 roku na strefie spadochronowej SKY CAMP w Kazimierzu Biskupim koło Konina. Ponownie wybieram to miejsce ze względu na najwyższy poziom bezpieczeństwa, jaki zapewnia kadra instruktorska tej strefy, ale również ze względu na doskonały, wygodny i szybki samolot PAC 750 XSLOT oraz betonowy pas startowy, który zapewnia łagodne starty i bezpieczne lądowania.
Podczas realizacji „Projektu 48” kilkadziesiąt osób z tej strefy bezinteresownie zaangażowało się w to, abym ja mógł bezpiecznie skakać, a co za tym idzie, abyśmy wszyscy mogli skutecznie pomóc tym, do których kierowaliśmy nasze działania.

- W Projekcie 100 chcemy pomóc 100 pokrzywdzonym przez los maluchom, które nigdy nie będą miały szansy na to, aby realizować podobne do naszych pasji. Nie będą nawet jeździć na rowerze, nie będą biegać, nie będą nawet chodzić. Ale dzisiaj my możemy ukierunkować nasze pasje tak, aby zwrócić uwagę wszystkich na cierpienia tych dzieci i poprosić dobrych ludzi o wpłatę jakiejś sumy, abyśmy wspólnie mogli uzbierać 1.000.000 zł i skutecznie poradzić sobie z konkretnym problemem w Polsce. Te 100 skoków, to nie jest projekt sportowy, ale walka o równe szanse dla tych, którzy już na starcie tych szans nie mają.

- Przyłącz się do mnie, proszę, i wspólnie pomóż tym maluchom! Ja zrobię wszystko, żeby wykonać jak najwięcej skoków po to, żeby innych zachęcić do pomagania słabszym. Będę na bieżąco informował Was o tym, co się dzieje. W tej chwili rozważamy jeszcze sposób pozyskiwania środków szukając takiej metody, która umożliwi dokonywania wpłat po najniższych kosztach. Od stycznia będzie już można wspierać te dzieci finansowo. Wierzę, że w czerwcu 2018 roku zamówimy 100 nowych wózków i rozświetlimy uśmiechem setki twarzy! Dziękuję Wam za wsparcie i wszelką pomoc, Tomasz Kozłowski

Więcej o projekcie: https://www.facebook.com/thomas.kozlowski.56?hc_ref=ARQd0gyoVHr5NB990lUlr38Vpo9wmGjUidp7CZjR8Ce-iPtsX8nOmYvnzA-uEqfwYbk&fref=nf&pnref=story

Źródło informacji: Profil FB Tomasza Kozłowskiego

Czytany 686 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 12 grudzień 2017 11:19

Artykuły powiązane

Top