piątek, 01 lipiec 2016 11:32

Film "Sully" będzie miał premierę w Polsce. Zobacz najnowszy zwiastun filmu.

Napisane przez AVIATION24.PL
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

film sully zwiaztun premiera  To było oczywiste, że wcześniej czy później znajdzie się producent, który zrealizuje film o najsłynniejszym awaryjnym lądowaniu samolotu pasażerskiego w ciągu ostatnich 10 lat. Przypomnijmy sobie: rankiem 15 stycznia 2009 roku kapitan Chesley Sullenberger, który pilotował samolot Airbus A320 podczas lotu US Airways 1549, lądował awaryjnie na nowojorskiej rzece Hudson. To całe zdarzenie było spowodowane kolizją ze stadem ptaków, które w jej wyniku unieruchomiły oba silniki samolotu. Awaria nad metropolią, wysokość i odległość , która uniemożliwiała powrót na najbliższe lotnisko, pełne zbiorniki paliwa to "wybuchowa" mieszanina, która mogła spowodować niewyobrażalną tragedię.

Ta niesamowita prawdziwa historia dała Clintowi Eastwoodowi temat dla swojego najnowszego filmu "Sully", którego premiera w Polsce przypada na dzień 2 grudnia 2016 a 8 września 2016 min. w Stanach Zjednoczonych. Dystrybutorem w naszym kraju jest Warner Bros. Entertainment Polska.
 Gwiazdor filmowy Tom Hanks zagrał pilota Sullenbergera, który jest pokazany w filmie nie tylko jako bohater, ale też człowiek uczestniczący we wszystkich wydarzeniach, które miały miejsce w jego życiu po tym incydencie. To nie tylko życie usłane różami, wywiady w TV i prasie, ale też nerwowy czas i konflikty podczas wyjaśniania przyczyn wypadku oraz słuszności podejmowanych przez niego decyzji.


  W dniu wczorajszym miała miejsce premiera zwiastuna filmu, który jak myślimy powinien zostać obejrzany przez każdego fana lotnictwa cywilnego. Wspaniała obsada aktorska i klimat filmu, który możemy zobaczyć na reklamie filmu daje nadzieję, że będzie to dobra pozycja na półce lotniczych produkcji.


Źródło zdjęć i informacji:

http://fdb.pl (plakat)
http://www.warnerbros.com/sully (zdjęcie z planu)
http://www.rollingstone.com/movies/news/watch-tom-hanks-pull-off-a-miracle-on-the-hudson-in-sully-trailer-20160630 (Informacje)

Czytany 5396 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 08 grudzień 2016 13:04
Top