niedziela, 28 styczeń 2018 13:52

HondaJet rozbudowuje międzynarodową sieć sprzedaży - również w Chinach.

Napisane przez Aviation24.pl
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Źródło zdjęcia: HondaJet Press Room Źródło zdjęcia: HondaJet Press Room

26 stycznia Honda Aircraft Company ogłosiła, że HondaJet China (Honsan General Aviation Co., Ltd.) zorganizowała imprezę z okazji otwarcia nowego zakładu FBO, która odbyła się  w Guangzhou Baiyun na lotnisku międzynarodowym.

Podczas ceremonii uczestniczyło wiele osób, w tym urzędnicy samorządowi z Guangzhou, pan Zhou Yuxi, prezes Honsan General Aviation Co., Ltd., Takahiro Hachigo, Honda Motor Co., Ltd. prezes i dyrektor generalny oraz Michimasa Fujino, prezes Honda Aircraft Company & CEO.

"Z przyjemnością ogłaszamy powstanie bazy naszych usług dealerskich na międzynarodowym lotnisku Guangzhou Baiyun" - powiedział Zhou Yuxi, prezes Honsan General Aviation Co., Ltd. "Z niecierpliwością czekamy na pozytywne wrażenia klienta, które są synonimem marki Honda, reprezentując HondaJet w większym regionie Chin i zapewniając klientowi dedykowane usługi sprzedażowe i serwisowe. "

Przemawiając podczas ceremonii, prezes i dyrektor generalny Honda Motor Co., Ltd. Takahiro Hachigo powiedział: "Cieszę się, że jestem tu dzisiaj, by świętować otwarcie dealera HondaJet w Chinach. Honda jest firmą zajmującą się mobilnością i zawsze staramy się rozwijać przyszłość mobilności. HondaJet spełnił wieloletnie marzenie założyciela Soichiro Honda, aby przenieść tą mobilność na niebo. Dzięki współpracy Honda Aircraft Company i Honsan Aviation jestem przekonany, że HondaJet zapewni "radość, która promuje swobodę przemieszczani się" klientom w Chinach. "

Prezydent i CEO Honda Aircraft Company, Michimasa Fujino, dodał: "Cieszymy się, że HondaJet China otworzyła się dzisiaj jako dealer w Chinach i na całym świecie. Dzięki silnemu partnerstwu Honsan Group wierzymy, że działalność HondaJet będzie miała pozytywny wpływ na rozwijający się rynek lotniczy. Wysoka prędkość, wyjątkowa oszczędność paliwa i wyjątkowy komfort HondaJet tworzą wyjątkową wartość w tym regionie. "

Honda Aircraft buduje ogólnoświatową sieć dealerów, aby zapewnić niezrównaną obsługę i wsparcie dla klientów HondaJet. Sieć dealerów HondaJet obejmuje terytoria w Ameryce Północnej, Ameryce Południowej, Europie i Azji.

Źródło informacji i zdjęć: Hondajet.com. Press Room

Czytany 530 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 28 styczeń 2018 13:55

Artykuły powiązane

 • Urumqi Air przyjmie dostawę pięciu samolotów ARJ21-700 od COMAC przed końcem roku 2019.

  W zeszłym tygodniu na 12. Chińskiej Międzynarodowej Wystawie Lotnictwa i Przestrzeni Lotniczej (Airshow China) linie Urumqi Air podpisały umowę z firmą Commercial Aircraft Corporation of China Ltd (COMAC) na przyjęcie dostawy dwóch samolotów ARJ21-700 od COMAC przed końcem tego roku z planami na kolejne trzy modele ARJ21-700 w roku 2019.

 • Chiny chcą zbudować lotnisko na Antarktydzie.

  Chiny oficjalnie ogłosiły, że w listopadzie rozpoczną budowę pierwszego lotniska na Antarktydzie. Chińska gazeta, Keji Daily, poinformowała, że naukowcy rozpoczęli już prace geodezyjne, będące pierwszym etapem budowy lotniska, które będzie w stanie obsłużyć mały chiński samolot polarny o nazwie Snow Eagle 601.

 • Linie Emirates prezentują pierwszą na świecie „ścieżkę biometryczną”, wyznaczając nowe standardy obsługi klienta na lotnisku.

  Linie Emirates przygotowują się do wprowadzenia pierwszej na świecie „ścieżki biometrycznej”, która umożliwi pasażerom sprawne przemieszczanie się po macierzystym lotnisku przewoźnika Dubai International bez żadnych przeszkód.

 • Kuwait Airways – najnowszy nabywca A330neo.

  Linie Kuwait Airways, krajowy przewoźnik Kuwejtu, podpisały właśnie umowę o zakupie ośmiu samolotów A330-800. W imieniu Kuwait Airways podpis na dokumencie złożył prezes zarządu linii, Yousef Al-Jassim. Spółkę Airbus reprezentował Christian Scherer, jej dyrektor handlowy. 

 • Polskie Linie Lotnicze LOT przedłużają umowę dystrybucyjną z Amadeus.

  Amadeus i PLL LOT poinformowały o przedłużeniu umowy o współpracy. Polski przewoźnik będzie nadal docierać do klientów na całym świecie za pośrednictwem ogólnoświatowej sieci biur podróży Amadeus, co pomoże mu w realizacji strategii rozwoju. Informacje o cenach biletów, dostępności miejsc i rozkładach lotów PLL LOT będą dystrybuowane w sposób, który zapewni podróżującym spójną obsługę we wszystkich kanałach.

 • Nowa ekskluzywna poczekalnia biznesowa dla pasażerów Air France.

  W lipcu tego roku linie Air France oddały do użytku podróżnych całość swojego najnowszego salonu biznesowego na paryskim lotnisku Charlesa de Gaullea. Ekskluzywna poczekalnia jest zlokalizowana w hali L terminala 2E i zajmuje powierzchnię aż 3200 metrów kwadratowych.

 • To dobra wiadomość dla podróżujących między Europą i Chinami. Umowa Code-Share między LOT a Air China.

  Dzięki porozumieniu z chińskim przewoźnikiem liczba rejsów bezpośrednich między Warszawą a Pekinem dostępnych w ofercie LOT-u wzrosła z trzech do siedmiu tygodniowo. To dobra wiadomość dla podróżujących między Europą i ChinamiDotychczas pasażerowie mogli kupować bilety LOT-u na rejsy z Warszawy do Pekinu trzy razy w tygodniu: we wtorki, czwartki i niedziele (z czasem wylotu z Warszawy o godz. 16:30 i lądowaniem w Pekinie o 6:35  czasu miejscowego). Z powrotem Boeing 787 Dreamliner LOT-u startuje z Pekinu w poniedziałki, środy i piątki o 8:45, żeby – po uwzględnieniu różnicy czasu - wylądować w Warszawie o 12:25.

 • Muzeum Sił Powietrznych usprawni sprzedaż biletów. Będą również elektroniczne.

  Muzeum Sił Powietrznych stopniowo wdraża nowe rozwiązania ułatwiające obsługę swoich widzów. Jednym z nich jest wprowadzenie elektronicznego systemu sprzedaży biletów – polegającego na komputeryzacji procesu sprzedaży zarówno biletów wstępu oraz pamiątek oferowanych przez sklep muzealny.

 • Polskie instrumenty gotowe do lotu na Księżyc na pokładzie chińskich sond kosmicznych.

  Sukcesem zakończyły się testy polskiej aparatury badawczej, zainstalowanej na pokładzie chińskich sond kosmicznych misji Chang’E-4. Instrumenty zaprojektowali i wykonali naukowcy z Centrum Badań Kosmicznych PAN. W najbliższym miesiącu próbniki zostaną wystrzelone w stronę Księżyca.

 • Silnik samolotu HondaJet został częściowo zaprojektowany w Polsce.

  W dniu 12 kwietnia 2018 roku na terenie lotniska Okęcie odbył się program promocyjny jednego z najnowocześniejszych samolotów klasy Business i General Aviation HondaJet HA-420. Organizacja akcji promocyjnej tego nowego produktu na terenie lotniska Okęcie z udziałem Instytutu Lotnictwa i GE Aviation wynika z faktu, że silnik turboodrzutowy GE Honda HF120 dla tej nowoczesnej jednostki był w znacznej mierze projektowany w Engineering Design Center, biurze konstrukcyjnym będącym wspólnym przedsięwzięciem General Electric Aviation i Instytutu Lotnictwa w Warszawie.

Top