niedziela, 28 styczeń 2018 13:52

HondaJet rozbudowuje międzynarodową sieć sprzedaży - również w Chinach.

Napisane przez Aviation24.pl
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Źródło zdjęcia: HondaJet Press Room Źródło zdjęcia: HondaJet Press Room

26 stycznia Honda Aircraft Company ogłosiła, że HondaJet China (Honsan General Aviation Co., Ltd.) zorganizowała imprezę z okazji otwarcia nowego zakładu FBO, która odbyła się  w Guangzhou Baiyun na lotnisku międzynarodowym.

Podczas ceremonii uczestniczyło wiele osób, w tym urzędnicy samorządowi z Guangzhou, pan Zhou Yuxi, prezes Honsan General Aviation Co., Ltd., Takahiro Hachigo, Honda Motor Co., Ltd. prezes i dyrektor generalny oraz Michimasa Fujino, prezes Honda Aircraft Company & CEO.

"Z przyjemnością ogłaszamy powstanie bazy naszych usług dealerskich na międzynarodowym lotnisku Guangzhou Baiyun" - powiedział Zhou Yuxi, prezes Honsan General Aviation Co., Ltd. "Z niecierpliwością czekamy na pozytywne wrażenia klienta, które są synonimem marki Honda, reprezentując HondaJet w większym regionie Chin i zapewniając klientowi dedykowane usługi sprzedażowe i serwisowe. "

Przemawiając podczas ceremonii, prezes i dyrektor generalny Honda Motor Co., Ltd. Takahiro Hachigo powiedział: "Cieszę się, że jestem tu dzisiaj, by świętować otwarcie dealera HondaJet w Chinach. Honda jest firmą zajmującą się mobilnością i zawsze staramy się rozwijać przyszłość mobilności. HondaJet spełnił wieloletnie marzenie założyciela Soichiro Honda, aby przenieść tą mobilność na niebo. Dzięki współpracy Honda Aircraft Company i Honsan Aviation jestem przekonany, że HondaJet zapewni "radość, która promuje swobodę przemieszczani się" klientom w Chinach. "

Prezydent i CEO Honda Aircraft Company, Michimasa Fujino, dodał: "Cieszymy się, że HondaJet China otworzyła się dzisiaj jako dealer w Chinach i na całym świecie. Dzięki silnemu partnerstwu Honsan Group wierzymy, że działalność HondaJet będzie miała pozytywny wpływ na rozwijający się rynek lotniczy. Wysoka prędkość, wyjątkowa oszczędność paliwa i wyjątkowy komfort HondaJet tworzą wyjątkową wartość w tym regionie. "

Honda Aircraft buduje ogólnoświatową sieć dealerów, aby zapewnić niezrównaną obsługę i wsparcie dla klientów HondaJet. Sieć dealerów HondaJet obejmuje terytoria w Ameryce Północnej, Ameryce Południowej, Europie i Azji.

Źródło informacji i zdjęć: Hondajet.com. Press Room

Czytany 373 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 28 styczeń 2018 13:55

Artykuły powiązane

 • To dobra wiadomość dla podróżujących między Europą i Chinami. Umowa Code-Share między LOT a Air China.

  Dzięki porozumieniu z chińskim przewoźnikiem liczba rejsów bezpośrednich między Warszawą a Pekinem dostępnych w ofercie LOT-u wzrosła z trzech do siedmiu tygodniowo. To dobra wiadomość dla podróżujących między Europą i ChinamiDotychczas pasażerowie mogli kupować bilety LOT-u na rejsy z Warszawy do Pekinu trzy razy w tygodniu: we wtorki, czwartki i niedziele (z czasem wylotu z Warszawy o godz. 16:30 i lądowaniem w Pekinie o 6:35  czasu miejscowego). Z powrotem Boeing 787 Dreamliner LOT-u startuje z Pekinu w poniedziałki, środy i piątki o 8:45, żeby – po uwzględnieniu różnicy czasu - wylądować w Warszawie o 12:25.

 • Muzeum Sił Powietrznych usprawni sprzedaż biletów. Będą również elektroniczne.

  Muzeum Sił Powietrznych stopniowo wdraża nowe rozwiązania ułatwiające obsługę swoich widzów. Jednym z nich jest wprowadzenie elektronicznego systemu sprzedaży biletów – polegającego na komputeryzacji procesu sprzedaży zarówno biletów wstępu oraz pamiątek oferowanych przez sklep muzealny.

 • Polskie instrumenty gotowe do lotu na Księżyc na pokładzie chińskich sond kosmicznych.

  Sukcesem zakończyły się testy polskiej aparatury badawczej, zainstalowanej na pokładzie chińskich sond kosmicznych misji Chang’E-4. Instrumenty zaprojektowali i wykonali naukowcy z Centrum Badań Kosmicznych PAN. W najbliższym miesiącu próbniki zostaną wystrzelone w stronę Księżyca.

 • Silnik samolotu HondaJet został częściowo zaprojektowany w Polsce.

  W dniu 12 kwietnia 2018 roku na terenie lotniska Okęcie odbył się program promocyjny jednego z najnowocześniejszych samolotów klasy Business i General Aviation HondaJet HA-420. Organizacja akcji promocyjnej tego nowego produktu na terenie lotniska Okęcie z udziałem Instytutu Lotnictwa i GE Aviation wynika z faktu, że silnik turboodrzutowy GE Honda HF120 dla tej nowoczesnej jednostki był w znacznej mierze projektowany w Engineering Design Center, biurze konstrukcyjnym będącym wspólnym przedsięwzięciem General Electric Aviation i Instytutu Lotnictwa w Warszawie.

 • Boeing kontynuuje wsparcie dla floty Chinooków z Królewskich Kanadyjskich Sił Powietrznych.

  Boeing i rząd kanadyjski zgodzili się na zmianę obowiązującej umowy w zakresie logistyki. Po wprowadzeniu poprawki o stałej wartości 313 milionów USD Boeing będzie nadal zapewniać pełną logistykę systemową, wsparcie techniczne, łańcuch dostaw, analitykę danych i usługi szkoleniowe dla floty Royal Canadian Air Force posiadającej 15 Chinooków CH-147F ze wsparciem do 2023 roku.

 • HondaJet już na warszawskim Okęciu. Samolot będzie latał w JetStory.

  Na warszawskim lotnisku Okęcie parę dni temu wylądował samolot HondaJet SP-CHE. Jak dowiedzieliśmy się od Pana Marcina Zaliwskiego z firmy JetStory samolot ten będzie zarządzany i będzie operował z bazy JetStory na Okęciu.

 • Airbus Helicopters na Heli Expo - Kolejne zamówienia od Chin i USA.

  Airbus Helicopters podpisał umowę z Heliflite China, obejmującą sprzedaż siedmiu śmigłowców H125 i trzech H130. Chińska spółka z siedzibą w Xian uzyskała również status oficjalnego dystrybutora Airbus Helicopters w regionie, zwiększając swoje zaangażowanie w ten dynamicznie rozwijający się rynek.

 • ATR powraca do Stanów Zjednoczonych. Silver Airways z Florydy nowym klientem.

  ATR i Nordic Aviation Capital (NAC) podpisują umowę na dostawę 15 ATR-600, które będą obsługiwane przez przewoźnika Silver Airways z Florydy.

 • Airbus Helicopters prezentuje wyniki sprzedaży w 2017 r.

  Airbus Helicopters dostarczył 409 śmigłowców i zdobył zamówienia brutto na 350 śmigłowców (335 netto) w 2017 r., uzyskując dobre wyniki komercyjne w segmencie śmigłowców ciężkich i super-średnich. Firma zdobyła zamówienia na 54 śmigłowce z rodziny Super Puma i na 19 super-średnich H175, co potwierdza, że typy te sprzedają się najlepiej w swoich segmentach rynku.

 • Rekordowe wyniki Airbus Commercial Aircraft w 2017 roku.

  Liczba samolotów dostarczonych przez Airbus Commercial Aircraft w 2017 już po raz piętnasty z rzędu jest wyższa niż rok wcześniej, ustanawiając tym samym kolejny dla tej firmy rekord 718 maszyn dostarczonych 85 klientom.

Top