środa, 14 luty 2018 14:11

Finnair oferuje prasę elektroniczną podczas lotów dalekodystansowych.

Napisane przez Finnair Press Room
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Finnair udostępnia klientom szeroki wybór międzynarodowej prasy w formacie cyfrowym na trasach dalekodystansowych.

Od 8 lutego za pośrednictwem portalu Nordic Sky, na pokładzie samolotów Finnaira A330 i A350 można czytać ponad 50 międzynarodowych gazet w formacie PDF, w tym "Gazetę Wyborczą". Klienci mogą korzystać z portalu za pomocą własnych urządzeń i nie muszą kupować połączenia Wi-Fi, aby uzyskać dostęp do e-wydania.

Na ten moment prasa elektroniczna udostępniana jest bezpłatnie w klasie biznesowej i w klasie ekonomicznej na trasach dalekodystansowych Finnaira, a także podczas lotów Helsinki-Londyn-Helsinki samolotem A350.

"Cieszymy się, że możemy zaoferować tak szeroki wybór prasy elektronicznej naszym międzynarodowym klientom", mówi Tiina Vesterinen, dyrektor ds. rozwoju usług pasażerskich Finnaira. "Dzięki wersji cyfrowej klienci zawsze otrzymują najnowsze informacje, niezależnie od tego, skąd odlatują i nigdy nie brakuje nam zapasów gazet".

Jednocześnie Finnair zaprzestanie dystrybucji gazet papierowych podczas lotów dalekodystansowych. Na trasach europejskich gazety pozostaną do czasu, aż europejska flota Finnaira zostanie również wyposażona w Wi-Fi, co nastąpi jeszcze w tym roku.

Źródło informacji i zdjęć: Finnair Press

Czytany 116 razy Ostatnio zmieniany środa, 14 luty 2018 14:14

Artykuły powiązane

Skomentuj

Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji administratora.

Top