poniedziałek, 19 marzec 2018 13:28

Niebiańskie kruszce Sebastiana Kawy. Co zrobić z taką ilością?

Napisane przez Sebastiankawa.pl
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Źródło zdjęcia: Sebastiankawa.pl Źródło zdjęcia: Sebastiankawa.pl

Klub kibiców tworzy pudło na medale zdobyte przez Sebastiana w szybowcowych mistrzostwach świata, Europy, światowych igrzyskach lotniczych.

Sebastian Kawa

Sebastian Kawa

Uzbierało się tego sporo – 27 medali, a w tym 22 złotego koloru.

Sebastian Kawa

Wykuwane były w długotrwałych bojach na różnych kontynentach. Na upalnych równinach 

Sebastian Kawa

i wśród lodowców wysokich gór.

Ofiarodawcy zaproponowali przeprowadzenie żartobliwego konkursu na wpis do wieczka pudła. Zgodnie z zasadą im głupsza zabawa tym więcej chętnych, anons na FB wywołał spory odzew. Padały propozycje krew, pot i łzy przekute w metal, Mocny Kawa, Dopiero gdy ulegamy pasji jesteśmy naprawdę sobą. Ze wszystkich naszych namiętności najbardziej określają nas te, których nie potrafimy okiełznać, medalowa kolekcja czyli koszmary rywali, Dobrze jest znaleźć sobie hobby, które człowieka wciąga i sprawia, że z radością czeka się na kolejny tydzień. Medale różne. – Pudełko nr01, Ja Cię Sebastian bardzo proszę nie zamykaj jeszcze tego pudełka, True Lilienthal. Idź złoto do złota a reszta niech się przygląda zza płota. Medale na chmurach. Little piece of haeven. Kilka razy mnie poniosło. Pudło Sławy. Napisz „Kawa” i postaw w kuchni. Nie wyrzucać ! Sezam wspomnień. Box without bottom. Uzupełnić brakujące miejsca. Fort Knox. Uwaga niebezpieczeństwo! Zaglądnięcie grozi zzielenieniem z zazdrości.

Trudno cytować wszystkie. Było ich ponad 100. Ich twórcom dziękujemy za interesujące propozycje i życzliwą reakcję. Kapituła miała trudny problem z wyborem. Uznano, że najlepszym rozwiązaniem byłoby umieszczenie wszystkich haseł, lecz wieczko jest zbyt małe. Wybrano więc krótkie a pełne treści; NIEBIAŃSKIE KRUSZCE

To zwarte hasło niesie w sobie wzniosły ładunek emocjonalny, brzmi dostojnie, daje informację o pochodzeniu, podkreśla wartość wyróżnień, kruszec nie oznacza zamknięcia a przeciwnie – tworzywo na następne dzieła.

Sebastian Kawa

Autorem hasła jest Przemek Bartczak, znany w środowisku lotniczym jako Żółw/ pierwszy z prawej/.

Sebastian Kawa

Koszulka z tegorocznego światowego finału szybowcowego Grand Prix w Andach wędruje do niego.                 

Tom / Seb
Źródło informacji i zdjęć: http://www.sebastiankawa.pl/12327/niebianskie-kruszce/

Czytany 290 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 19 marzec 2018 13:36

Artykuły powiązane

Skomentuj

Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji administratora.

Top