wtorek, 20 marzec 2018 17:51

Płyta winylowa z Musicalu Piloci już dostępna!

Napisane przez Teatr Muzyczny Roma
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Do tego dnia przygotowywaliśmy się długie miesiące. - Możemy przeczytać na stronie internetowej Teatru Roma - Jesteśmy dumni, że udało nam się pomyślnie sfinalizować proces produkcji muzycznej i jako pierwszy teatr w Polsce możemy pochwalić się wydawnictwem w postaci czarnej płyty i to w edycji limitowanej.

Zapraszamy do teatralnej kasy w ciągu dnia i do naszego sklepiku podczas spektaklu. Płytę można również zamówić internetowo i odebrać w kasie Teatru Roma.

Winyl z musicalu „Piloci” to wyjątkowa propozycja nie tylko dla melomanów. Wysoka jakość brzmienia i równie wysoki poziom wykonania przenosi do świata spektaklu, który ożywa poza sceną. Autorami muzyki są bracia Jakub Lubowicz i Dawid Lubowicz, natomiast teksty piosenek to dzieło Michała Wojnarowskiego. Twórcą libretta i reżyserem spektalu jest Wojciech Kępczyński. Ich wspólna praca pozwoliła stworzyć płynną i atrakcyjną dźwiękową opowieść, której słucha się z przyjemnością.

Dla Jakuba Lubowicza – producenta muzycznego, aranżera i dyrygenta, publikacja albumu z autorską muzyką była wielkim marzeniem. Marzeniem i wyzwaniem, bo jak podkreśla, opracowanie techniczne piosenek nie należało do zadań łatwych. Mix i mastering przygotowany przez znakomitych realizatorów – Piotra Skórkę oraz Leszka Kamińskiego – wymagał ogromnego nakładu pracy i niezliczonej ilości godzin spędzonych w studiu. Efekt jest na miarę marzeń. Jak podkreśla Jakub Lubowicz: „jestem przekonany, że oddajemy w Państwa ręce prawdziwą perłę. Czarną perłę i to jeszcze w edycji limitowanej”. I my z tym przekonaniem zapraszamy poławiaczy muzycznych pereł do zakupu tego wyjątkowego albumu!

Źródło informacji i zdjęcia: Teatr Muzyczny Roma

Czytany 1568 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 20 marzec 2018 17:58

Artykuły powiązane

Top