czwartek, 22 marzec 2018 10:47

Dwóch obcokrajowców ukradło na Lotnisku Chopina perfumy o wartości 14tys. złotych.

Napisane przez Policja.pl
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Źródło zdjęcia: Archiwum Policja.pl Źródło zdjęcia: Archiwum Policja.pl
Mundurowi z Lotniska Chopina zatrzymali dwóch obcokrajowców w wieku 32 lat i 33 lat, podejrzanych o kradzież drogich perfum ze sklepu wolnocłowego o łącznej wartości około 14000 zł.
Dzięki szybkiej reakcji mundurowych z komisariatu na Lotnisku Chopina, udało się zatrzymać sprawców kradzieży oraz odzyskać markowe perfumy ze sklepu wolnocłowego o łącznej wartości około 14000 zł.

W dniu 17 marca br. z polecenia dyżurnego Komisariatu Policji Portu Lotniczego Warszawa Okęcie, policjanci udali się w strefę zastrzeżoną do sklepu wolnocłowego Aelia. Na miejscu zastali pracownicę sklepu, która poinformowała o kradzieży towarów ze sklepu. Ekspedientka podała policjantom rysopis dwóch sprawców kradzieży, którzy oddalili się ze sklepu. Dzięki błyskawicznej reakcji policjantów patrolowcom, udało się zatrzymać dwóch mężczyzn, którzy czekali na wylot do Szwajcarii. Podczas sprawdzania bagażu okazało się, że osoby te posiadają przy sobie skradzione artykuły, pochodzące ze sklepu Aelia. Wszystkie skradzione towary udało się odzyskać. Sprawcom zostały przedstawione zarzuty kradzieży, do których przyznali się i dobrowolnie poddali karze.

Źródło informacji i zdjęć: Policja.pl

Czytany 534 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 22 marzec 2018 10:52

Artykuły powiązane

Top