piątek, 06 kwiecień 2018 15:39

Akcje Straży Ochrony Lotniska w Porcie Lotniczym Poznań - Ławica.

Napisane przez Port Lotniczy Poznań Ławica
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Źródło zdjęcia: Aerofoto-kaczmarczyk.com / Port Lotniczy Poznań Ławica Źródło zdjęcia: Aerofoto-kaczmarczyk.com / Port Lotniczy Poznań Ławica

Pracownicy Straży Ochrony Lotniska w godzinach nocnych dnia 4 kwietnia 2018 roku około godziny 2:00 w trakcie patrolowania terminali oraz we współpracy z funkcjonariuszami Państwowej Straży Granicznej prowadzili czynności legitymowania osób przebywających na terenie lotniska Poznań-Ławica.

Jedna z osób zatrzymana przez funkcjonariuszy SG z uwagi na występowanie w bazie osób podejrzanych podjęła próbę ucieczki. W wyniku pościgu i interwencji podjętej przez wartowników SOL osoba ta została ujęta, obezwładniona i doprowadzona ponownie do Placówki SG.

Nieco wcześniej podczas tej samej zmiany nocnej około godziny 22:00, 3 kwietnia 2018 roku doszło do ujęcia oraz przekazania wezwanym na miejsce zdarzenia funkcjonariuszom Policji osoby poszukiwanej listem gończym. Osoba podejrzana poszukiwana była między innymi z uwagi na kradzieże bagaży na terenie lotniska.

Źródło informacji: Wydział Prasowy Lotniska w Poznań Ławica

Czytany 713 razy Ostatnio zmieniany piątek, 06 kwiecień 2018 15:43

Artykuły powiązane

Top