niedziela, 08 kwiecień 2018 14:18

Spotkanie z Grupą Akrobacyjną Żelazny z cyklu "Szybuj z nami - Aerorozmowy".

Napisane przez ASW
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Źródło grafiki: Organizatorzy spotkania "Szybuj z nami - AEROROZMOWY" Źródło grafiki: Organizatorzy spotkania "Szybuj z nami - AEROROZMOWY"

"Z utęsknieniem patrzysz w niebo? Zazdrościsz ptakom wolności i tego, że mogą poszybować w stronę słońca? Mamy dla Ciebie coś idealnego! Razem z nami poczujesz, co czują piloci wzbijający się w przestworza. Przeżyj niesamowitą przygodę!" - proponują Organizatorzy spotkania.

"Przyjdź na pierwsze spotkanie organizowane w ramach projektu „Szybuj z nami – AEROROZMOWY!” Gościć będziemy jedyny cywilny zespół akrobacyjny w Polsce - grupę akrobacyjną „ŻELAZNY”. Spotkanie będzie toczyc się w luźnej atmosferze, nie zabraknie ciekawostek ze świata akrobacji powietrznych, jak i również najważniejszych faktów z podniebnego świata!" - możemy przeczytać na profilu spotkania.

Dalej czytamy: - "Wszyscy, którzy zechcecie spędzić ten czas z nami, będziecie mieli okazję porozmawiać z fenomenalnymi osobami o akrobacji lotniczej. Rozmowę z zespołem będzie prowadził wybitny w tym fachu, profesor naszej uczelni, który postara się tak formułować pytania, żeby każdy mógł wynieść coś z tego spotkania - zarówno fanatyk akrobacji lotniczej, jak i osoba, która dopiero zaczyna przygodę z podniebnymi wojażami! Na spotkaniu będzie panował świetny klimat, gdyż nie mamy scenariusza, który będzie sztywno prowadzony, lecz „lecimy” na żywioł i może się wydarzyć absolutnie wszystko, kto wie? Może nasi goście pokażą nam dawkę swoich umiejętności?"

"Na pierwsze 30 osób będzie czekał napój energetyzujący „ŻELAZNY”, a dla każdego uczestnika spotkania mamy coś słodkiego. Oprócz tego będziecie mogli zrobić zdjęcie z naszymi gośćmi, zdobyć plakaty, a to wszystko w swobodnej, kameralnej atmosferze! Niebo nie ma ograniczeń – przekonaj się sam! Zabierz ze sobą dobry humor, nastaw się na powietrzną wyprawę. Widzimy się 11 kwietnia o godz. 14:00 w Sali Kinowej w bud. 56."

Więcej na: https://www.facebook.com/events/1953771354633164/

Czytany 317 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 08 kwiecień 2018 14:27

Artykuły powiązane

 • Grupa Akrobacyjna "ŻELAZNY" ponownie w sierpniu zagości w Radomiu.

  Grupa Akrobacyjna ŻELAZNY jest największą, a zarazem najdłużej i nieprzerwanie działającą cywilną grupą akrobacyjną w historii polskiego lotnictwa. Założona z miłości do lotnictwa i pasji do latania akrobacyjnego oraz zespołowego. Zainspirowana przedwojennymi pilotami, którzy przetarli podniebne szlaki polskiej zespołowej akrobacji, takimi jak słynna trójka Bajana.

 • 100 połączeń LOT-u! Bezpośredni lot z Warszawy do centrum Londynu.

  Niedawno te linie lotnicze ogłosiły 99 połączenia a już dziś LOT ogłasza połączenie nr 100 w swojej siatce. Od 7 stycznia 2019 r. polski przewoźnik będzie obsługiwał dwa razy dziennie bezpośrednie rejsy z Warszawy do London City (LCY). Specjalnie dla tej trasy LOT pozyska cztery nowe samoloty Embraer 190.

 • 99 połączenie LOT-u będzie obejmować trasę z Warszawy do Lublina.

  Dzisiaj LOT rozpoczyna sprzedaż biletów na nowej trasie między Warszawą a Lublinem. Od 3 września połączenia między tymi miastami będą się odbywały pięć razy w tygodniuPasażerowie mają do wyboru rejsy w poniedziałki, środy, czwartki, piątki i niedziele. Samolot będzie startował z Warszawy o godz. 13:40, a lądował w Lublinie o 14:25. Rejsy z Lublina zaplanowane są na godz. 15:10, a lądowanie na Lotnisku Chopina o 16:00.

 • Dzisiaj rusza bezpośrednie połączenie między Warszawą a stolicą Macedonii. LOT wzmacnia ofertę bałkańską.

  Jednocześnie startują rejsy z Lotniska Chopina do głównego miasta Czarnogóry. Pierwszy rejs z Warszawy do Skopje w Macedonii zaplanowany jest dziś o godz. 10:35, a lądowanie o 12:40. Do Podgoricy w Czarnogórze Embraer LOT-u ma wylecieć z Warszawy o 13:45, żeby lądować o 15:55. Częstotliwość obu nowych bałkańskich połączeń jest taka sama: sześć razy w tygodniu. Rejsy do Skopje odbywają się codziennie oprócz niedzieli. Z kolei do Podgoricy można wybrać się LOT-em codziennie oprócz środy. 

 • Dreamliner LOT-u poleciał w pierwszy rozkładowy rejs z Warszawy do Singapuru.

  Samoloty polskiego przewoźnika będą obsługiwały tę trasę regularnie - najpierw trzy, a następnie cztery razy w tygodniu. Singapur to piąty azjatycki kierunek LOT-u i czwarte uruchomione w tym roku połączenie dalekiego zasięgu.

 • Pogrzeb Tadeusza Czichona odbędzie się 14 maja w Marysinie Wawerskim.

  Z żalem i smutkiem informujemy o tragicznej śmierci Wiceprezesa Aeroklubu Polskiego Tadeusza Czichona. Uroczystości pogrzebowe odbędą się 14 maja o godzinie 12:00.

 • Pamiątki po słynnym pilocie w Muzeum Wojska Polskiego.

  Kordzik oficerski, legitymacja, medalik oraz odznaczenia, w sumie kilkadziesiąt pamiątek po pilocie płk. Stanisławie Skarżyńskim przekazał do Muzeum Wojska Polskiego syn pilota – Maciej Skarżyński. Lotnik był pierwszym Polakiem, który pokonał Atlantyk i ustanowił światowy rekord odległości i czasu lotu. Eksponaty można od jutra oglądać na wystawie w muzeum.

 • Sky Show Sobienie 2018 - jedno z największych spotkań miłośników lotnictwa w Polsce już w czerwcu tego roku.

  Podniebne ewolucje ulubionych zespołów lotniczych w Polsce, zjawiskowe pokazy zabytkowych statków powietrznych, gwiazdorski turniej golfa i mnóstwo atrakcji dla całych rodzin - to wszystko podczas dwudniowego pikniku lotniczego Sky Show Sobienie, który odbędzie się w dniach 16-17 czerwca, w Sobieniach Szlacheckich pod Warszawą.

 • Pierwszy rejsowy samolot LOT-u z Norymbergi wylądował w Warszawie, gdzie został przywitany salutem wodnym.

  Połączenia odbywają się przez cały tydzień, z czego od poniedziałku do piątku dwa razy dziennie. Za miesiąc polski przewoźnik zacznie latać do Hanoweru, dzięki czemu liczba połączeń LOT-u w Niemczech wzrośnie do ośmiu.

 • Czy można nauczyć się pilotować Boeinga 737-800 w pół godziny?

  Postanowiliśmy to sprawdzić składając wizytę z symulatorze Boeinga 737-800, który znajduje się w warszawskim AirPoint. Teoretycznie wszystko wygląda na proste, szczególnie podczas startu, jednak schody zaczynają sie podczas lądowania.

Top