niedziela, 08 kwiecień 2018 14:18

Spotkanie z Grupą Akrobacyjną Żelazny z cyklu "Szybuj z nami - Aerorozmowy".

Napisane przez ASW
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Źródło grafiki: Organizatorzy spotkania "Szybuj z nami - AEROROZMOWY" Źródło grafiki: Organizatorzy spotkania "Szybuj z nami - AEROROZMOWY"

"Z utęsknieniem patrzysz w niebo? Zazdrościsz ptakom wolności i tego, że mogą poszybować w stronę słońca? Mamy dla Ciebie coś idealnego! Razem z nami poczujesz, co czują piloci wzbijający się w przestworza. Przeżyj niesamowitą przygodę!" - proponują Organizatorzy spotkania.

"Przyjdź na pierwsze spotkanie organizowane w ramach projektu „Szybuj z nami – AEROROZMOWY!” Gościć będziemy jedyny cywilny zespół akrobacyjny w Polsce - grupę akrobacyjną „ŻELAZNY”. Spotkanie będzie toczyc się w luźnej atmosferze, nie zabraknie ciekawostek ze świata akrobacji powietrznych, jak i również najważniejszych faktów z podniebnego świata!" - możemy przeczytać na profilu spotkania.

Dalej czytamy: - "Wszyscy, którzy zechcecie spędzić ten czas z nami, będziecie mieli okazję porozmawiać z fenomenalnymi osobami o akrobacji lotniczej. Rozmowę z zespołem będzie prowadził wybitny w tym fachu, profesor naszej uczelni, który postara się tak formułować pytania, żeby każdy mógł wynieść coś z tego spotkania - zarówno fanatyk akrobacji lotniczej, jak i osoba, która dopiero zaczyna przygodę z podniebnymi wojażami! Na spotkaniu będzie panował świetny klimat, gdyż nie mamy scenariusza, który będzie sztywno prowadzony, lecz „lecimy” na żywioł i może się wydarzyć absolutnie wszystko, kto wie? Może nasi goście pokażą nam dawkę swoich umiejętności?"

"Na pierwsze 30 osób będzie czekał napój energetyzujący „ŻELAZNY”, a dla każdego uczestnika spotkania mamy coś słodkiego. Oprócz tego będziecie mogli zrobić zdjęcie z naszymi gośćmi, zdobyć plakaty, a to wszystko w swobodnej, kameralnej atmosferze! Niebo nie ma ograniczeń – przekonaj się sam! Zabierz ze sobą dobry humor, nastaw się na powietrzną wyprawę. Widzimy się 11 kwietnia o godz. 14:00 w Sali Kinowej w bud. 56."

Więcej na: https://www.facebook.com/events/1953771354633164/

Czytany 596 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 08 kwiecień 2018 14:27

Artykuły powiązane

Top