czwartek, 24 maj 2018 08:24

37. Ogólnopolskie Zawody Samolotowe im. Zdzisława Dudzika.

Napisane przez Komisja Samolotowa Aeroklubu Polskiego
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Autor zdjęcia: Krzysztof Niewiadomski Autor zdjęcia: Krzysztof Niewiadomski

Komisja Samolotowa Aeroklubu Polskiego zaprasza na XXXVII Ogólnopolskie Zawody Samolotowe im. Zdzisława Dudzika, które odbędą się na terenie Górskiej Szkoły Szybowcowej w Międzybrodziu Żywieckim.

 
Wracamy po wielu latach na Żar! W planie są trzy trasy rajdowe, w terminie 6-10 czerwca 2018 r. Wszystkie informacje nt. spraw sportowych zostaną przedstawione na odprawie generalnej dla zawodników. 
 
Pierwotnie zawody miały odbyć się w Toruniu, jednak ze względu na brak możliwości organizacji imprezy zgodnie z kalendarzem, KS AP wraz z Trenerem KN podjęła decyzję o organizacji zawodów w tym samym terminie, w nowym miejscu.

Gorąco zachęcamy do uczestnictwa w zawodach rajdowych! Mamy nowy regulamin FAI, edycja 2018, który przewiduje powrót do jednej klasy trudności. W skrócie: uproszczono kreślenie i wydłużono czas na ziemi, który jest zależny od ilości odcinków. Obecna rajdówka znajduje się gdzieś pomiędzy unlimited i advanced. - pisze Komisja Samolotowa AP. Wszystkie szczegóły znajdziecie w aktualnym regulaminie (w załączniku).

Rally Rules

Pismo Organizacyjne

Źródło informacji: Komisja Samolotowa AP

Czytany 515 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 24 maj 2018 08:39

Artykuły powiązane

Top