środa, 06 czerwiec 2018 14:12

Jutro rusza sprzedaż biletów na Air Show w Radomiu.

Napisane przez Air Show Radom
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

7 czerwca w czwartek od godz. 12:00 zostanie uruchomiona internetowa sprzedaż biletów na jedną z największych w Europie imprez lotniczych – AIR SHOW 2018.

Już od jutra, na stronie www.eBilet.pl rusza sprzedaż wejściówek. Doświadczenia z poprzednich edycji i zainteresowanie tegorocznymi pokazami wskazują, że bilety trzeba kupić już teraz. - piszą Organizatorzy Air Show w Radomiu. - Możecie zostać szczęśliwymi posiadaczami  biletów na wyjątkowe, historyczne Międzynarodowe Pokazy Lotnicze AIR SHOW 2018, które będą szczególne z kilku względów, odbywają się w 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości oraz w 100. rocznicę powstania lotnictwa wojskowego.

Planowany jest udział statków powietrznych z 22 państw i Polski, w tym aż 11 zespołów akrobacyjnych z Europy i Azji.

Samoloty na air show w Radomiu

W tym roku pokazy nie będą dotowane z budżetu państwa, a zostaną sfinansowane tylko z biletów wstępu, wpłat partnerów oraz udziału Gminy i Miasta Radom. Impreza jest samofinansująca się, a organizatorzy nie osiągają zysków.  Bilety będą sprzedawane tylko drogą internetową i każdy znajdzie dla siebie interesującą ofertę!

Zachęcamy do zakupu biletów jak najszybciej, gdyż doświadczenia pokazały, że im bliżej terminu pokazów, tym trudniej zdobyć bilety wstępu. - informuje strona Air Show Radom 2018 - Bilety kolekcjonerskie można nabywać na ogólnych zasadach już od jutra, natomiast pakiet kolekcjonerski będzie można otrzymać od 1 sierpnia 2018 r.  przesyłką pocztową na wskazany adres lub odebrać osobiście w dniu pokazów.

Źródło informacji i grafiki: Air Show Radom 2018

Czytany 1040 razy Ostatnio zmieniany środa, 06 czerwiec 2018 14:18

Artykuły powiązane

Top