wtorek, 07 marzec 2017 09:10

"Pod dobrymi skrzydłami". Nowy biuletyn Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie.

Napisane przez Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Jak możemy przeczytać na stronie internetowej Muzuem Sił Powietrznych w Dęblinie: - Z radością oddajemy do Państwa rąk pierwszy numer biuletynu Muzeum Sił Powietrznych, w którym chcemy informować o kolekcji muzealnej, realizowanych projektach badawczych i edukacyjnych, oraz zaprosić naszych czytelników do spotkania z nami podczas wydarzeń kulturalnych.

Za pośrednictwem nowego wydawnictwa pragniemy zwrócić uwagę również na wydarzenia z dziejów lotnictwa i sił powietrznych, w których mogą Państwo uczestniczyć wspólnie z nami.

Pierwszy numer „Pod dobrymi skrzydłami” jest okazją do krótkiej prezentacji jednego z najmłodszych muzeów wojskowych w Polsce, od momentu oficjalnego otwarcia w 2011 roku, po koncepcję jego rozwoju na najbliższe lata.

Polecamy także artykuły dotyczące nowych nabytków, oferty edukacyjnej, planowanych wystaw oraz najbliższych wydarzeń muzealnych.

Wydawcą biuletynu jest Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie. Jest to wydawnictwo bezpłatne. Przygotowane w wersji tradycyjnej oraz elektronicznej – w formacie PDF (3,0 MB) można pobrać ze strony internetowej www.muzeumsp.pl.

Wersja papierowa jest dostępna w siedzibie Muzeum w Dęblinie i w koszalińskim oddziale, a także m.in. Bibliotece Miejskiej, Urzędzie Miasta, w Wyższej Szkole Oficerskiej Sił Powietrznych.

Zapraszamy do lektury

Paweł Pawłowski

Redaktor naczelny – dyrektor Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie

Biuletyn w wersji PDF można pobrać tutaj: http://muzeumsp.pl/pod-dobrymi-skrzydlami/

Czytany 2780 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 07 marzec 2017 09:18

Artykuły powiązane

Top