niedziela, 14 styczeń 2018 13:15

Najdroższe i wyróżnione lotnicze aukcje WOŚP.

Napisane przez Aviation24.pl
Oceń ten artykuł
(1 głos)
Źródło zdjęcia: http://aukcje.wosp.org.pl/dzien-full-force-z-arturem-kielakiem-i5870314 Źródło zdjęcia: http://aukcje.wosp.org.pl/dzien-full-force-z-arturem-kielakiem-i5870314

Trwa wielka zbiórka pieniędzy organizowana przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy na wyrównanie szans w leczeniu noworodków. Do zbiórki przyłączyło się wiele osób związanych z lotnictwem, albo ci którzy posiadają cenne lub ciekawe gadżety lotnicze. Każdy daje od siebie co najlepsze, aby pomóc tym maleństwom.

Oto jedne z najlepiej wycenianych i wyróżnionych przez WOŚP lotniczych aukcji (ceny aktualne na godzinę 19:00):

Profesjonalna lekcja pilotażu http://aukcje.wosp.org.pl/profesjonalna-lekcja-pilotazu-i5699065 – przygotowanie naziemne, oraz godzinny lot samolotem pod okiem instruktora nad najpiękniej w Polsce położonym lotniskiem w Łososinie Dolnej.

Zwycięzca aukcji otrzyma:  Przygotowanie naziemne przygotowujące do lotu, obejmujące:

a.Zasady lotu

b.Wiedzę o statku powietrznym

c.Zasady bezpieczeństwa

d.Wykorzystanie komunikatów meteorologicznych

e.Omówienie zadania w powietrzu

obecna cena: 3750 zł

Kurtka Maćka Zakościelnego z Dywizjonu 303 - http://aukcje.wosp.org.pl/kurtka-macka-zakoscielnego-z-dywizjonu-303-i6009700 - Przedmiotem aukcji jest wyjątkowa kurtka należąca do Maćka Zakościelnego. Aktor wystąpił w niej w filmie Dywizjon 303. Druga taka kurtka pod koniec stycznia trafi do księcia Harrego dzięki czemu jest jeszcze bardziej wyjątkowa. To jedyna taka okazja, żeby ubrać i poczuć się jak książę. Odbiór kurtki odbędzie się na Wielkiej Gali CUMULUSÓW, 17.02.2018 (Hotel Airport Okęcie).

obecna cena: 2075 zł

Lot widokowy dookoła Warszawy samolotem CESSNA182T - http://aukcje.wosp.org.pl/lot-widokowy-dookola-warszawy-samolotem-cessna182t-i5925811 - Lot obejmuje: 

Start i lądowanie:lotnisko EPBC-Babice

Pasażerowie:maksymalnie 3 osoby

(dzieci 3-7 lat pod opieką dorosłych)

Przewidywany czas lotu około 40 min.

obecna cena: 2666 zł

Lot widokowy śmigłowcem VIP dla 6ciu osób nad W-wa - http://aukcje.wosp.org.pl/lot-widokowy-smiglowcem-vip-dla-6ciu-osob-nad-w-wa-i5868775 - Co o locie pisze helicopter.pl: - Biorąc udział w licytacji zapewnisz swojej Rodzinie, Ukochanej lub Przyjaciołom emocjonującą przygodę w powietrzu na pokładzie luksusowego śmigłowca Airbus Helicopters H130 dla 6-ciu osób.  Lot widokowy dla śmigłowcem jest znakomitą, atrakcją dla wymagających osób. Kto z nas nie marzył o pokonaniu grawitacji, oderwaniu się od ziemi, aby spojrzeć na wszystko z góry! Lot widokowy dostarcza absolutnie niepowtarzalnych przeżyć, które zapadną w pamięć na zawsze! Latamy nowoczesnymi luksusowymi śmigłowcami marki Airbus Helicopters w konfiguracji VIP o podwyższonym standardzie. Pasażerowie mają do dyspozycji przestronną, komfortową i bardzo dobrze przeszkloną kabinę – niespotykaną w innych śmigłowcach – a wyjątkowy panoramiczny widok zapewnia niezapomniane wrażenia.

obecna cena: 3200 zł

Dzień Full Force z Arturem Kielakiem - http://aukcje.wosp.org.pl/dzien-full-force-z-arturem-kielakiem-i5870314 - Full Force oferuje dzień z pilotami akrobacyjnymi, a następnie lot na akrobację z Arturem Kielakiem: - Oferujemy zestaw niesamowitych przeżyć w podniebnym świecie! Okres, w którym może odbyć się lot, to wiosna, natomiast pozostałe szczegóły odnośnie wygranej licytacji pozostają do ustaleniania, miejsce: Rybnik.

obecna cena: 8522 zł

A poniżej wspólny film ze wspólnej akcji w ramach Filmu "Dywizjon 303" i plebiscytu Cumulusy 2017:

Angelika Jarosławska oraz Maciej Zakościelny przekazali na WOŚP 2018 kurtkę Dywizjonu 303, w której Maciej zagrał główną rolę - Jana Zumbacha wraz z nimi Artur Kielak, mistrz świata akrobacji, przekazał bilet na lot akrobacyjny full force dla zwycięzcy licytacji. Zarówno kurtka jak i bilet na lot zostaną przekazane podczas Gali na najlepszych polskich sportowców lotniczych - Cumulusy 2017, połączonej z promocją filmu Dywizjon 303, 17 lutego 2018 roku. Angelika Jarosławska podziękowała producentowi filmu Jackowi Samojłowiczowi za przekazanie unikalnej kurtki na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Jurek Owsiak osobiście podziękował za wsparcie i przyjął zaproszenie na Cumulusy 2017.

Lotniczy Dzień z Marysią Muś i Łukaszem Czepielą - http://aukcje.wosp.org.pl/lotniczy-dzien-z-marysia-mus-i-lukaszem-czepiela-i5992432 - Do wylicytowania jest dzień z Marysią oraz z Łukaszem, podczas którego będzie można z bliska przyjrzeć się ich treningom, spędzić czas z pilotami, oraz uczestniczyć w niezapomnianych lotach wyjątkowymi na Polskim niebie maszynami- samolotem Edge 540 oraz śmigłowcem Bolkow 105, którymi wspólnie latają na pokazy lotnicze.

obecna cena: 4050 zł

Model samolotu Boeing 777-300ER Aerofłot - http://aukcje.wosp.org.pl/model-samolotu-boeing-777-300er-aeroflot-i5880718 - Piękny i okazały kolekcjonerski model samolotu Boeing 777-300ER w barwach linii Aerofłot. Powinien się znaleźć w kolekcji każdego miłośnika lotnictwa. Ładnie będzie się prezentował między innymi modelami samolotów jak również może być pierwszym w kolekcji (fly4free.pl i Aerofłot).

obecna cena: 1005 zł

Zapraszamy do licytacji i szukania ciekawych aukcji lotniczych WOŚP.

Aviation24.pl / Red / MB
Żdjęcia pochodzą z aukcji allegro WOŚP i zostały opublikowane przez autorów aukcji.

Czytany 3654 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 14 styczeń 2018 18:49

Artykuły powiązane

Top