piątek, 04 maj 2018 19:01

Oferta pracy na stanowisku Dyrektora Aeroklubu Nadwiślańskiego.

Napisane przez Aeroklub Nadwiślański
Oceń ten artykuł
(1 głos)

DYREKTOR AEROKLUBU

Oferta pracy

Miejsce pracy: Grudziądz/Lisie Kąty

Aeroklub Nadwiślański jest stowarzyszeniem prowadzącym działalność w zakresie sportów lotniczych, szkoleń lotniczych, usług lotniczych i techniki lotniczej.

Opis stanowiska:

Dyrektor Aeroklubu jest odpowiedzialny za kierowanie działalnością stowarzyszenia, rozwój jego działalności, wyniki finansowe oraz organizację pracy podległych pracowników.

Wymagania:

- min. 5 lat doświadczenia zawodowego na stanowisku kierowniczym z samodzielnością budżetową

- umiejętność realizacji zadań bieżących przy jednoczesnej realizacji zadań długoterminowych

- umiejętności analityczne

- wysoka kultura osobista oraz profesjonalizm

- znajomość prawa o stowarzyszeniach i spółek handlowych;

- umiejętność pracy i współpracy w stowarzyszeniu oraz z władzami samorządowymi

- podstawowe umiejętności pracy w ramach budżetu finansowego (krótko i długoterminowy)

- gotowość do rozwijania wiedzy z zakresu uwarunkowań prawnych działalności lotnisk

- dobra znajomość obsługi komputera i pakietu Office

Obowiązki:

  • realizacja i rozwój działalności statutowej oraz członkowskiej Aeroklubu;
  • zwiększanie efektywności i jakości w ramach działalności statutowej i gospodarczej

Aeroklubu;

  • odpowiedzialność za politykę jakości i przestrzeganie warunków certyfikatów
  • skuteczne zarządzanie podległymi zespołami i rozwój kompetencji pracowników;
  • planowanie i realizacja wszelkich działań związanych z działalnością Aeroklubu;
  • ścisła współpraca z Zarządem Aeroklubu;
  • zarządzanie działalnością Aeroklubu zgodnie z uchwałami i wytycznymi Zarządu;
  • promowanie wizerunku Aeroklubu Nadwiślańskiego

Co dajemy:

- umowę o pracę

- atrakcyjne wynagrodzenie

- możliwość czasowego zakwaterowania dla osób spoza rejonu Grudziądza

- możliwość rozwoju zawodowego oraz uczestniczenie w ciekawych projektach poprzez zarządzanie kompleksową organizacją;

- pracę w jednym z największych ośrodków sportów lotniczych w Polsce;

Wymagane wykształcenie:

- wyższe (preferowane kierunki wykształcenia związane z lotnictwem lub zarządzaniem)

Dodatkowe atuty:

- znajomość branży lotniczej

- komunikatywna znajomość j. angielskiego

- licencja na szybowce lub samoloty

- doświadczenie w sporcie / działalności społecznej / organizacjach NGO.

lub pocztą na adres

Aeroklub Nadwiślański

Lisie Kąty 20

86-302 Grudziądz

Dokumenty powinny zawierać oświadczenie następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych)”

Dane będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji i nie będą udostępniane innym odbiorcom.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

* Ogłoszenie płatne / Aeroklub Nadwiślański

Czytany 837 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 21 maj 2018 13:56

Artykuły powiązane

  • Airbus ogłasza nabór pracowników dla potrzeb przyszłych przedsięwzięć.

    Airbus organizuje w swoich zakładach w Tuluzie zaplanowaną na późne popołudnie 20 czerwca akcję rekrutacyjną pod hasłem „AfterWork: Catch your dream job!” („Po godzinach: złap wymarzoną pracę”), mającą na celu rozszerzenie kadr odpowiedzialnych za innowacje.

  • Jeszcze tylko 2 dni na złożenie aplikacji na kurs dla kandydatów na kontrolera ruchu lotniczego.

    Każdego dnia na pokładach wszystkich samolotów przelatujących nad Polską znajduje się blisko pół miliona pasażerów. Nad ich bezpieczeństwem czuwa ponad 550 kontrolerów ruchu lotniczego Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej – jedynej instytucji w kraju, która szkoli i zatrudnia cywilnych kontrolerów ruchu lotniczego.

  • Dostawcy Eurofightera szykują się na przyszły sukces.

    Współpraca z dostawcami i innowacje będą miały kluczowe znaczenie dla przyszłego sukcesu programu Eurofighter – takie wnioski wyciągnięto podczas specjalnej konferencji zorganizowanej przez konsorcjum Eurofighter Jagdflugzeug GmbH.

  • Linie lotnicze Emirates rekrutują pilotów w Polsce.

    Linie Emirates organizują w Warszawie Dni Otwarte dla doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych pilotów zawodowych, którzy usiądą za sterami samolotów przewoźnika w ramach stale rozszerzanej siatki połączeń międzynarodowych.

  • Enter Air rekrutował pilotów w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Chełmie.

    Przedstawiciele Enter Air - największej czarterowej linii lotniczej w Polsce – szukali pilotów wśród studentów i absolwentów Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Chełmie. Proces rekrutacji jest częścią porozumienia o współpracy, które uczelnia podpisała w minionym roku.

  • W PAŻP rusza nabór na kurs na kontrolera ruchu lotniczego.

  • Spotkanie rekrutacyjne załogi pokładowej Emirates w Warszawie.

    Emirates, jedna z największych linii lotniczych na świecie, poszukuje nowych członków załogi pokładowej. Kandydaci chcący wziąć udział w spotkaniu z przedstawicielami przewoźnika będą mieli najbliższą okazję już niebawem. Kolejne spotkanie rekrutacyjne odbędzie się 28 kwietnia br. w Warszawie w hotelu Novotel Warszawa Airport.

  • Ryanair zatrudni w Polsce 200 członków załóg pokładowych.

    Linia lotnicza Ryanair dziś poinformowała, iż zamierza zatrudnić 200 członków załóg pokładowych do swoich baz w Polsce: - "Crewlink – firma rekrutująca na rzecz Ryanaira, zorganizuje w ciągu najbliższych tygodni dni otwarte w Gdańsku, Poznaniu, Szczecinie, Warszawie, Wrocławiu oraz Zielonej Górze. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych."

  • Rekrutacja pracowników do EME Aero. Rusza nowa inwestycja na lotniczej mapie Podkarpacia.

    W województwie podkarpackim, w Gminie Trzebownisko, powstanie jedna z najnowocześniejszych firm w branży lotniczej, jakie obecnie funkcjonują w Europie. Spółka EME Aero (Engine Maintenance Europe) jest przedsięwzięciem joint venture Lufthansa Technik AG oraz MTU Aero Engines AG. Wartość planowanej inwestycji to 150 mln euro. Rozpoczął się proces rekrutacji nowych pracowników, zaś początek samej budowy planowany jest na maj.

  • Jak wygląda praca pilota samolotu Boeing 747-8F Cargo cz. II?

    Adam Chodorowski na swoim profilu opublikował kolejny film zrealizowany podczas przygotowania do lotów kapitana Mariana Rybczyńskiego. Planowanie, przygotowanie do lotu, cała procedura z tym związana - przeżyjcie to razem z pilotami B747-8F w wersji Cargo oglądając załączony film. Czy jest to nudne zajęcie czy nie .. oceńcie sami.

Top