wtorek, 30 maj 2017 11:48

VIII Międzynarodowy Festiwal Filmów Lotniczych Fly Film Festival 2017 wystartował !!!

Napisane przez Fly Film Festiwal
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Zapraszamy do zgłaszania lotniczych filmów. Swoje produkcje można zgłaszać do dnia 15 października 2017 !

Przypomnijmy: Fly Film Festival, to impreza stworzona dla fanów lotnictwa, w tym oczywiście także dla Was. Wszystkich, którzy pasjonują się nie tylko oglądaniem latających cudów techniki, ale także ich filmowaniem, zapraszamy do aktywnego udziału w Festiwalu. Specjalnie z myślą o Was stworzyliśmy oddzielną kategorię konkursową: Film Amatorski.

Jak pisze organizator konkursu: - Międzynarodowy Festiwal Filmów Lotniczych - Fly Film Festival to pionierskie wydarzenie, podczas ktorego świat kina spotyka się ze światem lotnictwa. Naszą ambicją, jako organizatorów, było stworzenie wspólnej platformy dialogu i rozrywki dla wszystkich pasjonatów awiacji, a także filmowców, którzy swoją twórczość poświęcili tematyce lotniczej.

Nasz festiwal to impreza globalna do udziału w której zapraszamy producentów i autorów filmów z całego Świata. Chcemy dać naszym widzom możliwość dotarcia do filmów, które prezentują pełne spektrum zagadnień związanych z awiacją. Dlatego w programie znajdą się filmy historyczne, obrazy koncentrujące się na lotnictwie militarnym i cywilnym, a także produkcje dotyczące paralotniarstwa czy lotów szybowcowych.

Polska jest krajem bogatej, prawie stuleniej tradycji lotniczej, którą przesłoniły tragiczne wydarzenia ostatnich lat. My – jako twórcy Fly Film Festival, koncentrujac się na pozytywnych dokonaniach polskiej awiacji, chcielibyśmy kultywować pamięć o wspaniałej historii polskiego lotnictwa wojskowego, a także pokazać szerokiej publiczności, jak dynamicznie rozwijają się wszystkie gałęzie lotnictwa we współczesnej, nowoczesnej Polsce oraz na Świecie.

Źródło informacji i infografiki: Fly Film Festiwal / http://www.flyfilmfestival.pl/

Czytany 3469 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 30 maj 2017 11:55

Artykuły powiązane

Top