Wydrukuj tę stronę
czwartek, 06 sierpień 2020 16:39

Emirates wznawiają loty do Kuwejtu i Lizbony. 70 kierunków w siatce połączeń.

Napisane przez Redakcja
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
B777 Emirates B777 Emirates Foto: Emirates

Emirates ogłosiły wznowienie obsługi pasażerskiej do miasta Kuwejt (od 5 sierpnia) oraz do Lizbony (od 16 sierpnia). Stawiając na pierwszym miejscu bezpieczeństwo pasażerów i załogi, linie lotnicze stopniowo wznawiają działalność. W sierpniu będą obsługiwały 70 kierunków co stanowi ponad 50% siatki połączeń przewoźnika sprzed pandemii.

Loty z Dubaju do Kuwejtu będą odbywały się codziennie, a loty z Dubaju do Lizbony trzy razy w tygodniu. Będą obsługiwane Boeingami 777-300ER, można je rezerwować na stronie Emirates lub za pośrednictwem biur podróży.

Pasażerowie mogą bezpiecznie podróżować między Amerykami, Europą, Środkowym Wschodem, rejonem Azji i Pacyfiku dzięki dogodnym połączeniom przez Dubaj. Pasażerowie linii Emirates mogą zatrzymać się w Dubaju – miasto jest już otwarte dla międzynarodowych gości biznesowych i turystów.

Testy PCR na Covid-19 są obowiązkowe dla wszystkich pasażerów przylatujących do Dubaju i Zjednoczonych Emiratów Arabskich, włączając w to podróżnych tranzytowych, obywateli Zjednoczonych Emiratów Arabskich, rezydentów i turystów, niezależnie od kraju z jakiego przylatują.

Źródło informacji: Emirates

Czytany 640 razy

Artykuły powiązane