Wydrukuj tę stronę
poniedziałek, 21 styczeń 2019 14:30

Linie Hainan Airlines uruchomią 25 lutego bezpośrednie połączenie na trasie Dublin-Shenzhen.

Napisane przez Centrum Prasowe PAP
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Źródło zdjęcia: Hainan Press Room Źródło zdjęcia: Hainan Press Room

Linie Hainan Airlines Holding planują uruchomienie bezpośredniego połączenia z Shenzhen do Dublina począwszy od 25 lutego 2019 r. Trasa, na której planowane są dwa loty w obie strony tygodniowo w poniedziałki i piątki obsługiwana będzie przez samolot Boeing 787 Dreamliner charakteryzujący się przestrzennym i wygodnym układem kabiny.

W klasie biznes znajdą się fotele rozkładające się do 180 stopni, a każde miejsce w samolocie wyposażone będzie w specjalny system rozrywki na życzenie. Pasażerom serwowane będą apetyczne dania tak kuchni zachodniej, jak i orientalnej. Ponadto na pokładzie dozwolone będzie korzystanie z przenośnych urządzeń elektronicznych.

Trasa Dublin-Shenzhen jest już drugim bezpośrednim połączeniem linii Hainan Airlines między Chinami kontynentalnymi a Irlandią po uruchomieniu trasy Pekin-Dublin-Edynburg-Pekin oraz trzecim połączeniem międzynarodowym uruchomionym z Shenzhen w tym roku. Linie Hainan Airlines obsługują obecnie ponad dziesięć międzynarodowych tras z Shenzhen, w tym między innymi loty w obie strony w kierunku Brisbane, Brukseli, Madrytu, Oakland, Osaki, Tel Awiwu, Vancouver i Zurychu.

Źródło informacji: Centrum Prasowe PAP

Czytany 1292 razy

Artykuły powiązane