Wydrukuj tę stronę
niedziela, 03 luty 2019 13:21

Wystawa ze Zlinem początkiem promocji Płockiego Pikniku Lotniczego.

Napisane przez Aeroklub Ziemi Mazowieckiej
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Foto: AZM Foto: AZM

Aeroklubowy Zlin-42 po raz koleiny odwiedza jedną z płockich galerii. W Galerii Wisła będzie go można oglądać do 9 lutego. W bieżacy weekend, czyli 1 i 2 lutego oraz następny weekend 8 i 9 lutego będą dostępne stoiska informacyjne na których rozdawane będą ulotki dotyczące szkoleń lotniczych oferowanych w Aeroklubie Ziemi Mazowieckiej. "Jeśli ktoś marzył o lataniu, to może właśnie jest ten moment by zapisać się w nasze szeregi – gorąco zapraszamy!" - pisze Aeroklub na swojej stronie.

Przewidziane są również spotkania z Mistrzami Świata. Wczoraj odbyło się spotkanie z Wojtekiem Bógdałem – dwukrotnym motoparalotniowym Mistrzem Świata, a 9 lutego odbędzie się spotkanie z Wojciechem Krzywińskim – wielokrotnym modelarskim Mistrzem Świata.

"Miło jest nam poinformować, że stoisko to będzie początkiem naszej kampanii informacyjnej na rzecz promowania Płockiego Pikniku Lotniczego, który po kilkuletniej przerwie wraca nad płocką Skarpę. Poinformował o tym sam Prezydent Miasta Płocka Andrzej Nowakowski, który odwiedził nasze stoisko 2 lutego.

Źródło informacji i zdjęć: Aeroklub Ziemi Mazowieckiej

Czytany 1144 razy

Artykuły powiązane