Wydrukuj tę stronę
wtorek, 31 marzec 2020 17:41

3,25 miliona maseczek ochronnych poleciało z Meksyku do Niemiec.

Napisane przez Redakcja
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
3,25 miliona maseczek ochronnych poleciało z Meksyku do Niemiec. 3,25 miliona maseczek ochronnych poleciało z Meksyku do Niemiec. Foto: Dachser

Dachser Air & Sea Logistics, część globalnego operatora logistycznego zajmująca się transportem lotniczym i morskim, przetransportował 3,25 miliona maseczek FFP-3 z Meksyku do Frankfurtu specjalnie wyczarterowanym Boeingiem 787.

Jeszcze przed lądowaniem lotnisko we Frankfurcie było w pełni przygotowane do priorytetowej obsługi naziemnej. Następnie towar został wyładowany, przekazany do terminala importowego DACHSER i za pośrednictwem sieci transportu drogowego rozdystrybuowany do szpitali w całych Niemczech.

„Nasze zespoły w Meksyku i Niemczech osiągnęły wyjątkowe wyniki. W tych pełnych wyzwań czasach Dachser zadziałał znakomicie” - mówi Timo Stroh, szef Global Air Freight w Dachser.

Dachser Air & Sea Logistics organizuje obecnie różnorodne inteligentne rozwiązania czarterowe, aby odpowiadać na potrzeby transportowe klientów nawet w trudnych warunkach rynkowych. Oprócz trasy Meksyk - Frankfurt Dachser obsługuje także trasy Frankfurt - Szanghaj oraz Chicago - Frankfurt i z powrotem.

„Dzięki bliskiej współpracy z naszą siecią transportu drogowego możemy zaoferować klientom zintegrowane podejście od nadawcy do odbiorcy z jednego źródła” - mówi Alexander Tonn, dyrektor zarządzający European Logistics Germany, odpowiedzialny za niemiecki biznes Dachser w zakresie obsługi towarów przemysłowych.

Źródło informacji: Dachser Air

Czytany 516 razy Ostatnio zmieniany środa, 01 kwiecień 2020 17:23

Artykuły powiązane