Wydrukuj tę stronę
wtorek, 28 kwiecień 2020 17:14

Pararudniki 2020 - Targi Lotnictwa Lekkiego odwołane przez epidemię koronawirusa.

Napisane przez Redakcja
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Pararudniki 2020 - Targi Lotnictwa Lekkiego odwołane przez epidemię koronawirusa. Grafika: Aeroklub Częstochowski

W związku z epidemią koronawirusa, z przykrością informujemy o odwołaniu tegorocznej edycji Pararudnik. "Podobnie jak w latach poprzednich bardzo chcieliśmy Państwa gościć na naszym lotnisku. W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo naszych gości, pilotów, wystawców oraz całej obsługi lotniska i tego wydarzenia - jesteśmy przekonani o słuszności podjęcia tej niełatwej decyzji." - informują organizatorzy.

Zarząd i Dyrekcja Aeroklubu Częstochowskiego informuje, że kolejna edycja Pararudnik jest planowana na rok 2021. Wszelkie informacje będą zamieszczane na bieżąco na stronie internetowej oraz profilu facebookowym.

Od pewnego czasu Pararudniki to już nie tylko impreza handlowa, ale także spotkanie towarzyskie lotniczego środowiska. Dobra zabawa, wymiana doświadczeń, dużo latania ... jednym słowem piknik.

Pierwsze edycja pikniku odbyła się w 2011 roku. Pararudniki wyrosły na lidera. Każdego roku Organizatorzy przygotowują ponad 2000 m² powierzchni wystawienniczej głównie pod dachem, a dla tych kórzy potrzebują więcej powietrza również pod gołym niebem. Zainteresowani mogą tu prezentować, testować i oglądać sprzęt w pełnej krasie i w naturalnym środowisku. Utwardzony pas startowy, wyciągarki paralotniowa i szybowcowa – to wszystko do dyspozycji gości pikniku.

Źródło informacji: Aeroklub Częstochowski

Czytany 719 razy

Artykuły powiązane